Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty » Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha

Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-09-15, 11:00  //  Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha Odpowiedz z cytatem
Nie jestem przekonany, czy tutaj dostanę odpowiedź na swoje pytanie ale spróbuje.

Gram na klawiszach, za chwilę zaczynamy sezon. Chciałbym zadbać o kwestię ochrony słuchu. Zauważyłem, że po kilku godzinach grania (przy stosunkowo głośnym perkusiście) następnego dnia mam nieprzyjemny i trochę niepokojący szum w uszach.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-09-17, 09:45  //  Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha Odpowiedz z cytatem
Na te wszystkie słuchawki warto jest uważać. Najbardziej szkodliwe są niewielkie słuchawki douszne, które kompletnie zatykają ucho i mocno atakują słuch. Najzdrowszym rodzajem słuchawek są wysokiej klasy słuchawki półotwarte.

Jesli czujesz że coś jest nie tak z Twoim słuchem to skontaktuj sie z nimi:
https://www.geers.pl

W salonach masz możlwośc darmowego przebadania sobie słuchu.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-03-27, 01:40  //  Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha Odpowiedz z cytatem
Moja córka miała podobne powikłania, w związku z czym musi nosić aparat słuchowy. To świeża sprawa, dlatego teraz rozglądamy się za aparatem dla niej. Póki co najbardziej zainteresowała mnie oferta dostępna pod adresem https://aparaty-sluchowe.info/aparaty-sluchowe-starkey/ . Jest to oferta dobrego sklepu medycznego, w której można znaleźć szeroki wybór profesjonalnych artykułów medycznych. Sporym zaskoczeniem jest tutaj dla mnie dobra cena, więc polecam i Tobie
Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty »  Słuchawki co jest mniejszym złem dla ucha
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!