Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne » Skoki ze spadochronem

Skoki ze spadochronem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-09-02, 11:23  //  Skoki ze spadochronem Odpowiedz z cytatem
Gdzie w Polsce można skoczyć ze spadochronem i ile to może kosztować? Z jakiej wysokości się skacze i ile trwa lot od chwili skoku do otwarcia spadochronu ?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-09-02, 12:31  //  Skoki ze spadochronem Odpowiedz z cytatem
Można.NIe jest to również taki duży koszt brew pozorom. Sam skakałem jakieś 2 miesiące temu, kosztowało mnie to 800 zł ( trochę drożej bo zamówiłem sobie również film, obecnie mam pamiątkę).Możesz skoczyć w praktycznie każdym większym mieście w Polsce. Tutaj masz info na ten temat: http://taakiprezent.pl/pl/k/Skoki-spadochronowe
Wrażenia niesamowite.Wiadomo,że jest to stres ale potem masz wspomnienia do konca życia no i możesz się pochwalić znajomym,że skakałeś na spadochronie. Lot trwa dość sporo.Nie przypomnę sobie dokładnie ile ale nie było to tak krótko.
tandemowy

Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-07, 09:41  //  Skoki ze spadochronem Odpowiedz z cytatem
Skok ze spadochronem polecam, przebieg wygląda tak, że leci sie samolotem koło 15-20 minut (skok jest zawsze w pobliżu). NIe wiem na jakiej wysokości, ale najlepszy był moment kiedy trzeba było wyskoczyć...Na wysokości ok. 1500 metrów lecieliśmy już ze spadochronem i spadaliśmy z nim tak koło 3-4 minut. Ja wraz z filmem płaciłem jakoś 900zł (skok w tandemie). WIęcej info możesz znaleźć na stronie: tandemy.eu Właśnie z tą firmą skakałem i polecam!
boron

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Post 2016-01-18, 19:56  //  Skoki ze spadochronem Odpowiedz z cytatem
Ja chyba bym się jednak nie zdecydował. Pewnie wrażenia niezapomniane ale lęk wysokości robi swoje. Po co tak się adrenalinować Smile Chociaż dużo ludzi tak lubi!
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-01-10, 10:39  //  Skoki ze spadochronem Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysł na prezent taki skok, myślałem, że to droższe jest
Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne »  Skoki ze spadochronem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!