Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » sklep nie podpisał umowy kredytowej z bankiem, co robić?

sklep nie podpisał umowy kredytowej z bankiem, co robić?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Johny Diablo

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 1
Post 2011-08-31, 18:54  //  sklep nie podpisał umowy kredytowej z bankiem, co robić? Odpowiedz z cytatem
witam,
mam pewien problem związany z kredytem. postanowiłem kupić na raty sprzęt foto, suma ok. 7000zł. podpisałem umowę ze sklepem i myślałem, że wszystko cacy. wpłaciłem pieniądze za 4 raty z góry, czekał mnie dłuższy wyjazd i chciałem mieć ten problem z głowy na jakiś czas. problem w tym, że kasa do mnie wróciła, gdy zadzwoniłem do banku powiedzieli, że sklep nie podpisał z nimi żadnej umowy, że najlepszym rozwiązaniem bedzie gdy udam się do owego sklepu raz jeszcze i podpiszę umowę ponownie. niestety fizycznie nie jestem w stanie tam się udam, nie będzie mnie w pl zapewne do końca roku. wina stoi po stronie sklepu, jednak czy będe miał z tego powodu jakieś nieprzyjemności jeśli popdpisze z nimi umowę w przyszłym roku?
proszę o radę
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-09-21, 12:37  //  sklep nie podpisał umowy kredytowej z bankiem, co robić? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zadzownic i sie wszsytkiego dowiedziec Smile wszystko zalezy od sklepu, ale nie wydaje mi sie zebys mial przez to jakies problemy.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  sklep nie podpisał umowy kredytowej z bankiem, co robić?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!