Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Silnik do postawienia sklepu online

Silnik do postawienia sklepu online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2023-11-28, 11:06  //  Silnik do postawienia sklepu online Odpowiedz z cytatem
Chciałbym zacząć ze swoim własnym sklepem online. Na jakim silniku warto jest go postawić?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-11-28, 13:53  //  Silnik do postawienia sklepu online Odpowiedz z cytatem
Na początek swojej drogi mijaj wszelkie sklepy w chmurach, idosell i inne pierdoły, na początku nasz cenę atrakcyjna a później (po roku) niestety wystawy gdzie migrować z ... Bo opłaty wysokie,
Polecam na początek do kilkuset produktów wp+woo (tak wiem wiem eksperci zaraz mnie zjedzą że oni stawiają sklepy na woo które mają set tysięcy produktów, a takich nawet nie mają) woo ma sporo dodatków które można kupić dość tanio a i na standardowym czy nawet na kupionym szablonie sklep sobie bardzo dobrze radzi
Prestashop drugie rozwiązanie na którym postawisz bardzo dobry sklep i ten silnik jest przystosowany typowo body sklepy, za darmo możesz już postawić dobry sklep, jest pełno darmowych modułów płatności kurierzy itp,
Z kolejnego silnika jaki jest godny zainteresowania jest kupienie shopgold, sklep bardzo dobrze działa , jest już robiony pod SEO, ma moduły płatności, kurierów i wszelkie inne porównywarki itp,

Mogę tez dać namiar na firmę, która zajmuje się tworzeniem takich profesjonalnych sklepów online https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ MOże oni coś Ci doradzą w temacie.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Silnik do postawienia sklepu online
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!