Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Sex Analny

Sex Analny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Najemnik

Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-06, 02:07  //  Sex Analny Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie.

Panowie moja sytuacja wygląda następująco.....

Ja(24l.) Ona(23l.) Jestem w związku z moją kobietą już 4 lata z czego 3 i pół zaręczeni mamy 2 wspaniałych dzieci, bardzo się kochamy ogólnie idzie nam nie najgorzej w łóżku, kochamy się, dogadujemy się bywa sporadycznie że się kłócimy(nie zgadzamy) ale to jest normalne w związku.

Problem się pojawia gdy wchodzę na temat analu, ona zawsze odpowiada że nie bo nie chce i tyle. Przy niektórych rozmowach wykazuje zainteresowanie i mówi że spróbujemy, były nawet dwie takie próby ale skończyły się na niczym. Podkreślę że zaczynaliśmy od paluszka najpierw oczywiście z użyciem odpowiednich lubrykantów i nic... Nawet od niedawna pieszczę jej okolice ciemnej dziurki Very Happy całuje, liżę, smyram moim małym. Ona nie ukrywa że podoba jej się to całe całowanie czy lizanie dupki Smile i mnie też ale jak mam jej włożyć małego to zaraz ucieka Sad spina pośladki i koniec. Dodam że oboje jeszcze tego nie robiliśmy nigdy.

Myślicie że to się jakoś samo rozwinie?? No bo jakieś tam postępy są wcześniej nie przystawała na tego typu zabawy.

Proszę najlepiej osoby z doświadczeniem tego rodzaju sexu na normalne i dojrzałe wypowiedzi i porady. Tych co chcą się nabijać mogą od razu spływać nie będę nawet zwracał uwagi na głupie posty.

Pomóżcie Smile
Reklamy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2014-01-23, 11:57  //  Sex Analny Odpowiedz z cytatem
Jesteście mlodzi, macie małe dzieci, odpuść jej i wróć delikatnie do tematu za jakiś czas. Ona musi wiedzieć, ze ważna jest dla ciebie bez względu na to czy da ci... czy nie. Kobiety z wiekim staja się coraz odważniejsze w sexie - serio! polecam ksiażke "Chuć"
sexy gify

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 17
Post 2014-05-27, 14:08  //  Sex Analny Odpowiedz z cytatem
mam znajomego który ma takie śmieszne powiedzenie "choco jest spoko", nie mam pojęcia jak udaję mu się namówić niektóre dziewczyny na to całe czekoladowe szaleństwo ;p
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2014-05-28, 11:39  //  Sex Analny Odpowiedz z cytatem
sexy gify napisał: mam znajomego który ma takie śmieszne powiedzenie "choco jest spoko", nie mam pojęcia jak udaję mu się namówić niektóre dziewczyny na to całe czekoladowe szaleństwo ;p

Może po prostu ma dobre podejście Wink
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Sex Analny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!