Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Serwery dla startup'ów

Serwery dla startup'ów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-07-21, 16:57  //  Serwery dla startup'ów Odpowiedz z cytatem
Przeczytałam ostatnio o startup serwer i wydaje mi się że to świetny pomysł na rozpoczęcie biznesu w sieci. Znalazłam nawet ofertę firmybezpiecznafirma.com.pl , która wygląda bardzo ciekawie. Co sądzicie o samej idei startup?
Reklamy
krzysiekb81

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 1
Post 2014-07-24, 12:58  //  Serwery dla startup'ów Odpowiedz z cytatem
Myślę że to bardzo dobry pomysł, postawienie własnego serwera i przede wszystkim koszt łącza czy kolokacji jest spory, szczególnie dla startupa.
Do tego dochodzi koszt/czas administrowania tym itd zamiast poświęcić to na robienie interesów.

Warto realiować swój pomysł a nie tracić czas i energię na coś co inni zrobią lepiej i taniej od Ciebie.

W tej firmie którą podałeś masz np. ochronę przed DDOS, samodzielnie to jest bardzo ciężko zrobić osobie, która zaczyna biznes.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 340
Post 2022-04-22, 11:14  //  Serwery dla startup''ów Odpowiedz z cytatem
w temacie hostingów mogę wam polecić ten od https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ sprawdzony, tani bo już od złotówki miesięcznie netto. Na potrzeby małej strony firmowej zdecydowanie wystarczy według mnie.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Serwery dla startup'ów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!