Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » seks ze starszą panią

seks ze starszą panią

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pentagon

Post 2013-01-16, 19:56  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Proszę o wyjaśnienie, bo naprawdę tego tematu nie ogarniam.
Mam znajomego, lat 40, którego podniecają wyłącznie starsze panie (min. 10 lat starsze i więcej) i do tego panie bujnych kształtów. Jego upodobania seksualne są na pograniczu perwersji, podejrzewam, że preferuje przemoc w trakcie (za obopólną zgodą), różne akcesoria, wiązanie oczu itp. historie. Na co dzień jest to bardzo fajny człowiek, inteligentny, dobry przyjaciel. Myślałam nawet, że może z czasem coś więcej między nami będzie, ale on opowiedziawszy mi o swoich preferencjach i upodobaniach dodał, że kontekst erotyczny naszej znajomości musimy odsunąć na bok, bo "nie jestem kobietą, którą można traktować jak szmatę". Już wiem, że na niego nie działam (początkowo była chemia między nami) mimo, że "mam wszystko, co lubi" (z wyjątkiem wieku, ja mam 38 lat) - ok, pogodziłam się z tym. Kiedyś go wprost zapytałam, co on właściwie robi z tymi kobietami, ale powiedział, że musiałby się strasznie upić, żeby mi na to pytanie odpowiedzieć. Próbuję zrozumieć, co jest takiego w "tamtych kobietach", co go tak w nich pociąga i podnieca. Co mają te znacznie starsze panie, czego nie mają młodsze? Dodam, że nie chodzi o kwestie intelektualne, poziom inteligencji itd. Proszę o szczere odpowiedzi, jeśli są tutaj panowie o podobnych preferencjach.
Reklamy
S. Expert

Post 2013-01-17, 12:24  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
nie trzeba miec podobnych preferencji zeby to rozumiec, tak naprawde to ja nie rozumiem, co tu jest do rozumienia?

lubisz papryke? a orzechy? moze sledzia? flaki? pomidorową? sushi?

no wiec sa takie osoby co lubia wszystkie te rzeczy, sa takie co wszystkich ich nie jedza, a sa takie co jedza polowe z nich, a polowy nienawidza, czy tego takze nie rozumiesz? Smile

i tak samo jest z seksem, cale szczescie ze jedni lubia sie bawic w gwałt udawany, drudzy seks w windzie i przebieralni, a trzeci we flanelowej koszuli tylko przy zgaszonym swietle, inaczej byloby nudno i nie kazdy znalazlby sobie partnera, a z roznorodnoscia juz tak jest ze sa takze skrajnosci, ale poki obie strony lubia to samo to i te skrajnosci sa jak najbardziej dla nich OK a ty po prostu trafilas na faceta ktory w tych sprawach nie lubi tego co ty i co przecietny chlopak ktorych dotad znalaz i tyle, nie ma w tym nic dziwnego ani nie do rozumienia Smile
malwinka87

Post 2013-01-19, 20:44  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
a dajcież spokój. miałam kiedyś faceta który miał podobne upodobania (ja oczywiście się nie kwalifikowałam bo za młoda) no i namawiał mnie na początku na wspólne pogaduszki na pikantnych stronkach (takie z kamerkami). no a potem naciskał na spotkanie. brrr... szybko się rozstaliśmy
krzywonoga

Post 2013-01-23, 00:04  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
jeśli facec\
i mogą wchodzić na nasze forum to pozwalam sobie wchodzić na nich
starsza pani 47 lat jestem bankrutką nikt nie zechce sponsorować
adrkwi

Post 2013-01-25, 16:09  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Upodobania znajomego, nie Twoje więc nic Ci do tego, nie ma co komentować.
Lubimy-To-Robic_com

Post 2013-01-28, 20:28  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Starsze panie? To już chyba jakieś zboczenie. No, ale cóż są różne upodobania erotyczne, twój znajomy ma akurat takie.
mikos

Post 2013-01-29, 08:05  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Każdy lubi coś innego. Sama świadomość że kocha się ze starszą pewnie go kręcą takie.
domini88

Post 2013-02-04, 13:30  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
jedni lubia szczupłe, inni młodsze, kolejni zaś starsze lub puszyste:) trzeba to zaakceptowac:)
Shogo

Post 2013-02-05, 15:08  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Jak lubi to czemu nie, przynajmniej sprawia radość paniom. Nie mniej, to raczej rzadkość. Smile
Cionek

Post 2013-02-06, 10:56  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
dokladnie jak ktos lubi i kogos to kreci, to czemu nie Smile
911turbo

Miasto: Warszawa
Post 2013-02-06, 15:02  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Tego nie da się wyjaśnić, bo nie chodzi o kobniety, tylko o typa. Ja tam go nie rozumiem. dla mnie najpierw uczucie, a potem preferencje. Serio, najbardziej sexowna jest moja prywatna kobieta, że tak powiem Wink
gadmi

Post 2013-02-13, 15:14  //  seks ze starszą panią Odpowiedz z cytatem
Ciężko wyjaśnić co się mu może w nich podobać, kwestia gustu. Ja tam wole młode i szczupłe.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  seks ze starszą panią
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Celebrity

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

Warning: mysql_close(): 1 is not a valid MySQL-Link resource in /old/www/www.forum.banzaj.pl/db/mysql4.php on line 87