Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny

Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-03-13, 10:34  //  Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny Odpowiedz z cytatem
Oferta Samsunga wzbogaciła się o nowy przenośny odtwarzacz multimedialny. Urządzenie nosi oznaczenie YP-Q2 i może pracować na zastosowanym zasilaniu nawet przez 50 godzin.

Samsung YP-Q2 mierzy 49 x 101 x 10 mm i waży ok. 210 gramów. Urządzenie wyposażone zostało w 2,4-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli) oraz wbudowaną pamięć flash o pojemności 16 GB (powinna ona wystarczyć na przechowanie do 4000 utworów muzycznych MP3 128 kbps; jest również dostępna wersja 8 GB).

Sprzęt wspiera między innymi formaty MP3, WMA, Ogg, FLAC, WMV, MPEG4 i JPG oraz oddaje do dyspozycji użytkowników możliwość skorzystania z radia i dyktafonu ( nagranie o maksymalnej długości 279 godzin ). Zastosowane przez producenta zasilanie pozwala na słuchanie muzyki przez maksymalnie 50 godzin (4 godziny oglądania filmów).

Wedle niepotwierdzonych informacji urządzenie będzie kosztowało ok. 180 USD (8 GB - ok. 130 USD).
Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-03-17, 00:52  //  Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny Odpowiedz z cytatem
Ciekawe czy bateria faktycznie tyle wytrzyma. Bo jej czas pracy robi wrazenie.
pawello271998

Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 1
Post 2009-12-25, 00:56  //  Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny Odpowiedz z cytatem
Mam problem staram się to zainstalować lecz wyskakuje taki błąd kod 28. Jakie to sterowniki proszę podajcie mi ich nazwy albo adres www.
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2010-05-12, 17:29  //  Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny Odpowiedz z cytatem
Też jestem ciekawa jak taki sprzęt będzie się sprawował.
Ale jeśli chodzi o mnie i mój typ odtwarzaczy multimedialnych to ja mam taki http://www.humanmedia.pl/A200.html Moim zdaniem to jest bardzo dobry sprzęt, który pozwoli na odtwarzanie filmów i jednoczesne przeglądanie stron internetowych. a wy co sądzicie na jego temat ??
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Samsung YP-Q2 - nowy odtwarzacz multimedialny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!