Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku

Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Na ile oceniacie mój temat? ;D
1
 0%
 0%  [ 0 ]
2
 0%
 0%  [ 0 ]
3
 0%
 0%  [ 0 ]
4
 0%
 0%  [ 0 ]
5
 0%
 0%  [ 0 ]
6
 0%
 0%  [ 0 ]
7
 0%
 0%  [ 0 ]
8
 0%
 0%  [ 0 ]
9
 0%
 0%  [ 0 ]
10
 100%
 100%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
Przemek01234

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-19, 18:28  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Witam Wszystkich na forum dotyczącego nowego telefonu Samsunga WaVe.
Jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu tel. Cool od początku lipca czyli niespełna miesiąc od wprowadzenia go na rynek do Polski.
Telefon jest wart swojej ceny, 1400zł - 1990zł Wyświetlacz jest w jak najlepszej jakości, (Super AMOLED)
Mieszkam w lesie i do tej pory miałem bardzo duży problem co do zasięgu, wcześniej posiadając Nokie: 6030 ,N73 x2, 6500 slide, E52 i WaVe. Samsung się najlepiej sprawdził, bo gdzie go nie położę zasięg jest ,,prawie,, zawsze choć na jedną kreskę >> a bywa bdb. często lepszy zasięg. Co do Nokii miałem o niej bdb. zdanie ale przez ostatni czas Firma Nokia po prostu ,,zepsuła się,, ;/ jak i oprogramowaniem to jakością telefonów. Confused
Samsung WaVe charakteryzuje się bardzo ale to naprawdę bardzo dobrym wykonaniem i spasowaniem materiałów, jakością. Nic nie trzeszczy nie piszczy (co miałem problem z tym w E52 Evil or Very Mad ) Posiada z przodu dwa czujniki, które polegają na tym że kiedy ktoś do Nas dzwoni i my podchodzimy do telefonu by odebrać połączenie on wtedy sam się ścisza, (nie WYCISZA tylko ścisza)
Aparat-- jest po prostu ideałem, zdjęcia robi perfekcyjne choć ma aparat 5,0 MPx, a funkcja nagrywania filmów w nim to jeszcze się z taką nigdy nie spotkałem, filmy nagrywa w jakości HD Exclamation Tak, tak, w jakości HD, sam byłem zaskoczony kiedy to nagrałem krótki filmik jadąc na obwodnicy w Strykowie, a wiadomo, na drodze szybkiego ruchu jedzie się dosyć szybko, także teoretycznie obraz w telefonie powinien być lekko zamazany przy takim ruchu, ale nie, nie w WaVe. Kiedy to wrzuciłem ten filmik na laptopa to wierzcie mi, obraz był idealny, najmniejsze szczegóły było widać.
Nawigacja-- jest wgrana aplikacja do nawigacji ,,Route 66,, tylko mi akurat nie odpowiada, za nawigacje trzeba zapłacić, nie wiem ile bo się nie wtajemniczałem w to, wszystkie są kraje ale brak w nich nawet dróg!! są tylko pokazane na niej miejscowości typu: Łódź, Kraków, Warszawa. I to uważam za największy minus w tym telefonie ;/
Zaś co do plusów w tym telefonie to jest ich za dużo by wymieniać je, ogólnie telefon naprawdę polecam, tylko jest jeden mały problem... w sieci Plus GSM mają go tylko w ofercie ,,telefon na firmę,, i przy abonamencie (w moim przypadku) ,,Tanio rozmowa 300 <128>> więcej znajdzie się on w ofercie na kartę. Wink
Polecam ten telefon jeszcze raz i w razie jakichkolwiek pytań udzielę je pod nr. gg:9934291bądź też oczywiście na forum Wink
Zapraszam wszystkich zainteresowanych. [/i] Confused
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-07-19, 20:16  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Ja bralem pod uwage Wave - brak Androida (choc system Samsunga jest podobny) zrazil mnie do tej maszynki.

A co do pisania o filmach HD to wiesz uzywanie slowa "idealny" w przypadku filmow kreconych aparatem to naprawde spore naduzycie.
Przemek01234

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-19, 20:45  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Ja bralem pod uwage Wave - brak Androida (choc system Samsunga jest podobny) zrazil mnie do tej maszynki.

A co do pisania o filmach HD to wiesz uzywanie slowa "idealny" w przypadku filmow kreconych aparatem to naprawde spore naduzycie.


Odnośnie systemu:
Fakt faktem maszynką jest Cool a co do systemu w WaVe nie masz się czy zrażać, system ,,Bada,, (tzn.Fala) jest kompletnie stworzony przez Samsung-a i jest naprawdę świetny, procesor 1ghz daje taką czujność że najmniejsze posunięcie palcem po ekranie jest bd. dokładne i płynne Smile
Odnośnie aparatu:
Słowo ,,idealny,, jest według mnie bardzo dobrze odwołuje się co do aparatu, musisz go mieć i sam się przekonać co do aparatu, a jak wspomnę: 5mpx, stabilizator obrazu, lampa błyskowa <-- power Led, rozdzielczość obrazu wynosi: 2 560 x 1 920, Zoom cyfrowy x4, ISO, Makro, między innymi jeszcze posiada: detekcja uśmiechu, fajna rzecz, coś podobnego do samowyzwalacza,
Nagrywanie filmików: 1 280 x 720
Także pozdrawiam i namawiam na kupno go Cool Very Happy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-07-19, 22:28  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Mpix nie robia na mnie wrazenia. Liczy sie optyka a ta jak to w przypadku telefonow jest slaba. Nie twierdze ze to wada tel. Twierdze ze nei ma czym sie zachwycac.

Co do systemu to nie wierze ze niezalezne oprogramowanie bedzie sie rozwijac tak jak moze byc w przypadku Androida. W przypadku Smartfona to jest bardzo wazne.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-07-19, 22:54  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
ja mam w nowym fonie i 5,.2mpx i bardzo dobra optyke, zarowno fotki jak i filmiki robi lepsze niz dobry aparat ale sprzed paru lat Fuji Smile jakim nie powiem, ale zaden smartfone takich nie robi i tak Smile
Przemek01234

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-21, 08:57  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Mpix nie robia na mnie wrazenia. Liczy sie optyka a ta jak to w przypadku telefonow jest slaba. Nie twierdze ze to wada tel. Twierdze ze nei ma czym sie zachwycac.

Co do systemu to nie wierze ze niezalezne oprogramowanie bedzie sie rozwijac tak jak moze byc w przypadku Androida. W przypadku Smartfona to jest bardzo wazne.


Optyka liczy się na pewno, ale dzięki carl zeiss poprawa jakościowo zdjęcia, i na telefon też każdy inaczej patrzy, kiedy to dla Cb mpx nie robią wrażenia, w przeciwieństwie na mnie robią, ale i tak zostane przy swoim zdaniu, Cool Twisted Evil
Adroid był i jest według mnie wielkim nie wypałem, no ale cóż... co do Bady jestem przekonany kiedy to Samsung będzie stosował ją w większości telefonów, także dostępnych dla ,,potencjalnego,, człowieka, będzie mógł ją ,,zasmakować,, i co przypuszczam że większości się na pewno spodoba i bada będzie się rozwijała dalej. Laughing
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-07-21, 10:16  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Android niewypalem? Przeciez Bady to jego kalka Smile Wiec mozesz stanac przed lustrem i powiedziec sobie, ze masz telefon z systemem bedacym kopia niewypalu i bez wsparcia programistow zewnetrznych takiego jak ma Android.
Przemek01234

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-21, 15:38  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Android niewypalem? Przeciez Bady to jego kalka Smile Wiec mozesz stanac przed lustrem i powiedziec sobie, ze masz telefon z systemem bedacym kopia niewypalu i bez wsparcia programistow zewnetrznych takiego jak ma Android.


Wiesz.... korzystałem z Androida raz jeden i byłem nie zadowolony, zacinał się, mulił i wgl. co do bady w WaVe jestem zadowolony, szybko wszystko i sprawnie chodzi, więc wiesz..... co do Androida zostawiam każdemu swoje spostrzeżenia Cool
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-07-21, 15:45  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Moze korzystales z wczesnej wersji Androida? Bo generalnie uwaza sie go za najbardziej przyszlosciowy system operacyjny w smartfonach - a przeciez Wave do tego miana aspiruje.

Oczywiscie nei mowie ze Wave jest zly. Wrecz przeciwnie. Szczegolnie dobry ma wyswietlacz AMOLED. Ale jak mowie - wolalbym go miec na Androidzie.
Przemek01234

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 5
Post 2010-07-21, 15:57  //  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Moze korzystales z wczesnej wersji Androida? Bo generalnie uwaza sie go za najbardziej przyszlosciowy system operacyjny w smartfonach - a przeciez Wave do tego miana aspiruje.

Oczywiscie nei mowie ze Wave jest zly. Wrecz przeciwnie. Szczegolnie dobry ma wyswietlacz AMOLED. Ale jak mowie - wolalbym go miec na Androidzie.


Co do wyświetlacza super AMOLED jest naprawdę świetny, przy wyświetlaniu filmów na nim w słońcu wszystko dobrze widać, dźwięk 5.1 w słuchawkach jest wyśminity Cool no i jak wcześniej wspomniałem co do systemu to już jak kto uważa Smile
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Samsung WaVe Gt-S8500- nowość na rynku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!