Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem

Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2008-07-31, 13:29  //  Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem Odpowiedz z cytatem
Samsung F480 to kolejny w ofercie firmy model z pełnym dotykowym ekranem wprowadzony na polski rynek.

Znakiem rozpoznawczym F480 jest jego interfejs, zawierający specjalnie zaprojektowane obiekty (tzw. widgety) pozwalające użytkownikom na bezpośredni dostęp do ulubionych funkcji. Pomimo swych kompaktowych wymiarów, Samsung F480 może pochwalić się wszystkimi funkcjami multimedialnymi, w jakie powinien być wyposażony nowoczesny telefon komórkowy. Standard HSDPA (7,2 Mb/s) oraz łączność USB 2.0 pozwalają na szybki transfer danych.

5 - megapikselowy aparat fotograficzny z lampą Power LED został wyposażony w funkcję automatycznego ustawiania ostrości twarzy (Face Detection) i wysokiej klasy stabilizator obrazu. W telefonie znajdziemy również tryb wykrywania uśmiechu Smile Shot. Dzięki niemu możliwe jest wykrywanie uśmiechu osoby znajdującej się w kadrze i automatyczne robienie zdjęcia. Wykonane zdjęcia lub nagrane filmy video można zachować na 220 MB wewnętrznej pamięci (lub rozszerzyć ją dzięki czytnikowi kart microSD), a następnie dowolnie modyfikować dzięki edytorowi foto i wideo.

Jakość dźwięku gwarantuje technologia ICE Power firmy Bang&Olufsen


Telefon Samsung F480 jest oficjalnym telefonem Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008.

Cena: 1 299 zł

www.samsung.com
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-06-30, 13:57  //  Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem Odpowiedz z cytatem
Całkiem fajny ten telefon ale ja jednak chyba sobie zamówię tutaj https://lantre.pl/c/123/iphone.html jakiegoś iphona bo słyszałam wiele dobrego o tej marce. A ten autoryzowany dystrybutor ma dobre ceny na nie, mają też pełną gwarancję na ten sprzęt więc moim zdaniem warto.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-07, 14:55  //  Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem Odpowiedz z cytatem
Skoro już poruszamy tematykę tego typu, może doradzicie mi, jakie wybrać szkło hartowane do telefonu najlepiej wybrać. Niestety małe dzieci są sporym zagrożeniem dla komórki, a mam ich dwójkę, dlatego fajnie byłoby ją dodatkowo zabezpieczyćSmile.
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Samsung F480 telefon z pełnym dotykowym ekranem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!