Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Sałatka lodowa z serem feta

Sałatka lodowa z serem feta

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-09-13, 23:34  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Nie miałam okazji jeszcze jeść sera fety, co prawda na imprezach nie raz kosztowałam, ale zawsze głupio mi było się pytać jaki dokładnie ser kupować. Przeglądnęłam kilkanaście stron z przepisami i dalej nie wiem czy tam dodawać jeszcze jakiś jogurt do tego, czy inne składniki. A i własnie kwestia pomidorów, lepiej zwykłe czy te małe koktajlowe?
Możecie polecić pewny przepis?
Reklamy
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2015-09-23, 10:32  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie powinnaś sama trochę poeksperymentować żeby znaleźć smak, który tobie najlepiej odpowiada. Tyle ile osób tyle pomysłów. Według mnie zwykłe pomidory starczą, krojone na mniejsze kawałki bez jogurtu raczej.
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2015-09-24, 09:52  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
To już kwestia indywidualnego smaku. Ja lubię ser feta w tradycyjnej sałatce greckiej. Lubię tez połączenie sera fety z makaronem i ze szpinakiem.
Kiupeks

Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-25, 07:20  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Słyszał może ktoś z was o takiej przyprawie jak szafran polecam dodawać go do potraw, wtedy naprawdę wszystko znacznie lepiej smakuje i ma lepszy aromat.
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-09-26, 17:53  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Hmmm no tak, racja ile ludzi tyle pomysłów. Szkoda, że nikt nie chce się konkretnym przepisem podzielić. Jednak nie raz człowiek troche się obawia w kuchni eksperymentować, jeśli przychodzi z pracy zmęczony i jakby miało mi danie nie wyjsc to chyba bym sie zalamala.. i potem cos przez telefon zamowila.. Very Happy
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:41  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Sałąta lodowa, pomidory koktailowe, ser feta, pieprz, sól, oliwki - i masz dobrą sałatę Smile Dodawać możesz co chcesz - indyk, kura, jajka, łosoś, inne warzywa Smile
jannczur

Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 3
Post 2015-12-09, 21:48  //  Sałatka lodowa z serem feta Odpowiedz z cytatem
Pychotka, nabrałem ochoty na taką sałatke Smile ser feta, salata lodowa, rukola, oliwki, ogórki, pomidory koktajlowe i sos grecki mniam
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Sałatka lodowa z serem feta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!