Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Są bilety na mecz z Irlandią

Są bilety na mecz z Irlandią

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-03-17, 12:23  //  Są bilety na mecz z Irlandią Odpowiedz z cytatem
No właśnie, ale gdzie? Dawajcie jakieś namiary. Orientuje się u kogo aktualnie można rzeczywiście odkupić bilet? Nie interesują mnie oferty koników, tylko osób, które po prostu nie mogą na ten mecz jechać...
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2015-03-17, 20:52  //  Są bilety na mecz z Irlandią Odpowiedz z cytatem
Teraz chcesz bilet kupić? O czym mowa. Nawet jeśli coś się pojawi to stawka będzie kilkanaście razy wyższa, niż ta początkowa. Warto?
W zasadzie jedyne co ci mogę na ten moment zaproponować - grajobilet.plPróbuj, pakiet z hotelem, przelotem i miejscem VIP.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-03-18, 12:12  //  Są bilety na mecz z Irlandią Odpowiedz z cytatem
Do konkursu to już wcześniej się dodałem - dużo wcześniej, ale próbuję mimo wszystko coś odkupić, tylko jak na razie zero chętnych. Słyszałem, że Irlandczycy sprzedają swoje bilety, ale na forach całkowita cisza w temacie - zero odzewu.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2015-03-18, 21:17  //  Są bilety na mecz z Irlandią Odpowiedz z cytatem
Nawet jeśli kupiłbyś od Irlandczyków bilet to miałbyś go na ich strefę. Skąd pewnośc, że by Cię tam wpuścili? He? Wink
Inna sprawa - trochę ciężko będzie wam wspólnie kibicować, prawda?
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Są bilety na mecz z Irlandią
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!