Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy

Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-04-17, 07:58  //  Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy Odpowiedz z cytatem
Mam dosyć wyraźnie widoczne blizny potrądzikowe. Zastanawiam się, gdzie najlepiej byłoby to usunąć? Szukam jakiegoś dobrego gabinetu medycyny estetycznej, najlepiej w Rzeszowie.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-04-22, 09:02  //  Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy Odpowiedz z cytatem
Z tego co analizowałem temat, to dobrze do tego celu sprawdzają się techniki oparte o laser. Oczywiście wiele zależy od rodzaju blizny, od umiejscowienia itd.
Leczenie polega na tym, aby blizny docelowo były mniej widoczne lub w idealnej sytuacji niewidoczne.
Zasada jest taka, że im mniejsza blizna tym efekt leczenia jest oczywiście lepszy.
Proponuję jeszcze zapoznać się z https://slowage.pl/wskazania/blizny
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2021-01-03, 16:15  //  Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy Odpowiedz z cytatem
Jak blizny się zagoiły to na pewno laser. A na bieżąco jak jeszcze jest trądzik to spróbowałabym Octenicarem. Dobry krem z panthenolem, na rany można stosować, świeże blizny. I wygoić można znacznie szybciej, ślady nie zostają.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Rzeszów - usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!