Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Rozwój a cięcia kosztów

Rozwój a cięcia kosztów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Zabolxp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2010-10-02, 15:10  //  Rozwój a cięcia kosztów Odpowiedz z cytatem
Na salonie w Paryżu zaprezentowano nowe samochody WRC, które przeszły dużą rewolucję. Pytanie tylko czy in plus czy in minus? Auta robią się coraz mniejsze, silniki także. Znikają technologie takie jak: łopatkowe skrzynie biegów, w napędzie 4x4 nie ma centralnego dyferencjału. Wiadomo, że motoryzację dosięgnął kryzys i są cięcia kosztów. Czy jednak zbytnio nie zahamuje to rozwoju, skoro nowe auta cofają się w pewnym sensie techonologicznie?

Jeszcze co do wielkości aut. Rajdówki robią już na bazie tak małych modeli, że niedługo chyba będzie się na nie patrzeć z politowaniem jak na rajdowe Fiaty 126p...

Citroen DS3 WRC:


Ford Fiesta WRC:


Mini Countryman WRC:
Reklamy
Samiec

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 6
Post 2010-10-02, 15:19  //  Rozwój a cięcia kosztów Odpowiedz z cytatem
Zahamowanie rozwoju to chyba przesada. Moze nie jestem ekspertem ale gdyby tych ciec nie bylo to by nie bylo pewnie rozwoju bo by wszystko padlo. Cos za cos. Po autach widac ze to nie sa juz grubianskie potwory ale fiesta chyba jeszcze niezle wyglada. Duzo daje pewnie malowanie, bo w cywilnej wersji np citroen ds3 jest typowo jakis taki babski. Rajdowka wyglada zachecajaco.
Joey

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Post 2010-10-02, 15:42  //  Rozwój a cięcia kosztów Odpowiedz z cytatem
Ja to ogólnie jestem zakręcony z tymi rajdówkami. Very Happy Patrzy człowiek na takie małe cudeńka i chciałby też mieć małe autko z 4x4, a tu kupa. Razz Wszystko nudne przednionapędówki w salonach. Wink
Szemron

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 10
Post 2010-11-25, 11:58  //  Rozwój a cięcia kosztów Odpowiedz z cytatem
Mnie szczerze mówiąc najbardziej rozwala nazwa tego Mini. Countryman? Ktoś sobie chyba nieźle zakpił.
Pewnie nie będzie to przeszkadzać w sprzedaży, ale jednak...
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Rozwój a cięcia kosztów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!