Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Rozliczenie PIT - online

Rozliczenie PIT - online

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-03-19, 18:09  //  Rozliczenie PIT - online Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałabym się dowiedziec co myślicie o rozliczaniu się z Pita drogą online? Nie ukrywam, że jest to dla mnie super opcja, która pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkowo stronka taka jak: https://www.pitax.pl/?kod=71QfCvXxf7e pozwala mi nie tylko złożyć deklarację, ale tez dzięki niej otrzymałam miesięczny dostęp do platformy Empik Go. Każda osoba polecająca natomiast może otrzymać roczny dostęp do platformy wyborcza.pl
Reklamy
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-03-08, 20:01  //  Rozliczenie PIT - online Odpowiedz z cytatem
Rozliczanie PIT online to na pewno wygodna forma, nie trzeba wychodzić z domu, nie trzeba wypełniać ręcznie formularzy, obliczać czy drukować. Po wpisaniu potrzebnych danych program sam wylicza należny podatek. Ale nie wiem czy wiecie, że Nowy Ład to także zmiany w sposobie rozliczania? Szczególnie ważne przypadki gdzie osoba rozlicza się wspólnie z współmałżonkiem, zobaczcie na https://www.lublin112.pl/rozliczenie-pit-2022-a-wspolne-rozliczenie-malzonkow-co-sie-zmienia/ co warto teraz na ten temat wiedzieć.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2022-06-08, 19:53  //  Rozliczenie PIT - online Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej, w tym roku sporo zmian jeśli chodzi o rozliczenia podatkowe, wprowadzona ulga dla klasy średniej nowy ład, zmiany w naliczaniu zaliczek na podatek czy w odliczeniach. Jak się rozliczamy samodzielnie to warto zapoznać się z tematem, sprawdzić dokładnie jak teraz wyglądają rozliczenia i co możemy zyskać.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Rozliczenie PIT - online
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!