Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Restauracja w Biłgoraju

Restauracja w Biłgoraju

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2012-08-12, 15:05  //  Restauracja w Biłgoraju Odpowiedz z cytatem
Moja dziewczyna wyjechała do babci do Biłgoraja na prawie całe wakacje, świruję już prawie. Za tydzień mam wolny weekend i chce jej zrobić niespodziankę. Pojechać, zabrać na jakąś kolację itp. Nie znam kompletnie tego miasta, nigdy tam nie byłem, a wiadomo jej nie zapytam bo wtedy nici z niespodzianki. Gdzie ją zabrać na coś pysznego? namiar na jakiś hotel też się przyda, może się skusi Smile
Reklamy
dora55

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 4
Post 2012-08-13, 14:05  //  Restauracja w Biłgoraju Odpowiedz z cytatem
W Biłgoraju jest jakaś świetna Restauracja w Hotelu.To znaczy dwa w jednym Hotel i Restauracja.Ale niestety nie znam dokladnej nazwy.Kiedyś chwalili ją w telewizji.Ale jedno jest pewne tam na pewno smacznie zjesz:)
optimus-prime

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 10
Post 2012-08-13, 21:50  //  Restauracja w Biłgoraju Odpowiedz z cytatem
Pewnie chodzi o restauracjeSitarska, bo to chyba najbardziej znana restauracja w tym mieście. Mieści się w hotelu, fajne spokojne miejsce, swojski klimat, pyszne żarcie. W hotelu nie spałem, ale jedzonko polecam, zwłaszcza golonkę i karkówkę z grilla, choć to takie mało romantyczne dania jak na kolację z dziewczyną Very Happy.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2012-08-14, 11:44  //  Restauracja w Biłgoraju Odpowiedz z cytatem
nie no na golonkę ją nie zabiorę, chociaż sam chętnie bym zjadł. To tym lepiej, że jest i hotel i restauracja w jednym miejscu to ją może szybciej namówię na wspólny nocleg Smile a cenowo jak tam?
horteska

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 12
Post 2012-08-14, 12:14  //  Restauracja w Biłgoraju Odpowiedz z cytatem
ceny są normalne, odpowiednie do warunków, nigdy niczego mi tam nie zabrakło, zawsze jak o coś poprosisz a są w stanie zrobić to dla Ciebie to zaraz otrzymujesz. Dodatkowym plusem jest jedzenie, ale najlepiej zamowić coś charakterystycznego dla regionu, oryginalny smak, którego nigdzie indziej nie zasmakujesz:)
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Restauracja w Biłgoraju
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!