Forum Banzaj.pl » Hydepark » Remont mieszkania, dekoracja ścian

Remont mieszkania, dekoracja ścian

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2015-12-08, 15:30  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Witam,

Chciałbym całkowicie odmienić wygląd salonu mieszkania i zastanawiam się nad różnymi rodzajami ścian. Chciałbym coś odważnego i rzucającego się w oczy, a najbardziej podoba mi się taki trochę minimalistyczny styl a'la loft. Myślałem nad tynkiem strukturalnym. Może macie jakieś fajne pomysły a najlepiej zdjęcia żebym się zainspirował.
Reklamy
vic

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2015-12-09, 14:44  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Pomysłem na uzyskanie efektu ściany o której piszesz może być tapetowanie. specjaliści wytłumaczyli mi kiedyś, że o wiele taniej jest uzyskać efekt tego rodzaju ściany kładąc odpowiednia tapetę. Tapety posiadają nie tylko różnorodną kolorystykę, ale też różna strukturę.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 14:52  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
A'la loft to nie tylko wykończenie ścian, ale sama idea projektowania mieszkań. Mnie się ogólnie nie podoba, bo jest chłodny, ponury, minimalistyczny, niczym na hali produkcyjnej. Mnie to odstrasza, budzi niepokój lub wprawia nawet w depresyjny nastrój Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-12-23, 08:12  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Warto też pomyśleć o ładnym oświetleniu, czyli żyrandolu. Zobaczcie tę propozycję brw.com.pl/oswietlenie/zyrandole/
Dobry wybór i ceny przystępne. Większość propozycji jest w promocyjnej cenie. Mnie podoba się żyrandol Napoli , który powinien pasować do każdego pokoju gościnnego.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-07, 13:45  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Wykorzystaj do tego profile stalowe zdecydowanie możesz dzięki nim zmienić swoje wnętrze. Ja na przykład zrobiłem u siebie antresolę, bo mam mieszkanie bardzo wysokie. Super sprawa, mam tam taki kącik relaksu Smile
prrussa

Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-07, 14:10  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Wszystko tylko nie tapety, one już dawno wyszły z mody
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-08, 14:18  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
A do tego możesz mieć na przykład drzwi szklane, super wyglądają dzięki temu uzyskasz naprawdę fajny wygląd całego wnętrza, a przecież takie drzwi nie są drogie Wink
slimmakk

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 3
Post 2016-01-18, 16:47  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
na pewno nie dekorowałabym ścian tapetami, raczej wybrałabym cegłę
boron

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Post 2016-01-18, 20:03  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Tynki strukturalne są spoko, jak chcesz mieć u siebie efekt a'la loft to zgooglaj sobie temat efektu betonu. Można bardzo ciekawe rzeczy w ten sposób zrobić.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2016-03-03, 11:57  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
W naszym domu wygląd salonu i innych pomieszczeń zupełnie zmieniły drzwi przesuwne, żona je wynalazła, jakoś nie byłem przekonany, ale teraz widzę, że to był strzał w dziesiątkę. Dzięki temu nie potrzebujemy żadnych ozdób na ścianach, bo te drzwi dają elegancję same w sobie
justyna92

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 2
Post 2016-03-30, 19:37  //  Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście nie jestem za dekorowaniem ścian tapetami, no ale każdemu podoba się co innego. Ja na przykład pomyślałabym o jakimś dużym obrazie, bo można uzyskać naprawdę fajny efekt. Mój mąż jakiś czas temu sprezentował nam obraz do sypialni. Nawet nie wiedziałam, że ma taki dobry gust Smile Obraz ożywił wnętrze, nadał taki klimat.
namdu

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 20
Post 2016-04-20, 11:58  //  Remont mieszkania Odpowiedz z cytatem
Mi kupel z firmy, gdzie akurat robią jakąś robotę z izolacjami przeciwwodnymi i podesłał super ściankę. Zachorowałem na nią.

Ja chcę tylko zrobić trochę inne oświetlenie. Ale struktura i wygląd bardzo mi się podoba.

imitacja%20betonu%202.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  64.68 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

imitacja%20betonu%202.jpg

snyk

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 35
Post 2016-05-08, 17:31  //  Odpowiedz z cytatem
Kojarzę to, to jest beton dekoracyjny, wygląda bardzo fajnie w nowoczesnych wnętrzach szczególnie jak się to skontrastuje z jakimś mocnym akcentem kolorystycznym. Sam myślę żeby sobie u siebie coś takiego sprawić Smile
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 879
Post 2016-07-18, 14:22  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Ja jakis czas temu zastanawialem się czy nie położyć na ściane za kanapą w salonie kamienia ale potem doszedłem do wniosku,że będzie za dużo z tym roboty. Co jak co ale wymaga to pewnego remontu. Poza tym mój znajomy ma taki kamień i nie jest zadowolony bo zbiera się tam dużo kurzu i musi często to sprzątać.

W końcu powiesiłem na scianie kilka plakatów. Rownięż wygląda to dobrze, w sieci takie plakaty zamówicie poza tym w niskiej cenie .Sam zamawiałem w galerii plakatu
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-08-25, 21:48  //  betonowo Odpowiedz z cytatem
Ja nie tylko kojarzę betonu dekoracyjnego, ale też go stosowałem. Nie jest to popularna technika, a szkoda, bo jak się dobrych i odpowiednich ludzi do tego dobierze, to można cuda na ścianie zdziałać. Do remontu jak znalazł. Ja brałem materiał i ekipę z Poznania - ale są też w wielu innych miejscach. Solidna, wcale nie droga robota, a materiał na wieki.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-07-19, 18:18  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Bardzo podobają mi się wszelkiego rodzaju elementy z kamienia naturalnego w domach takie jak oferuje producent http://www.jppilch.pl/pl Piękne tarasy, blaty kuchenne, kominki i wiele innych! Wszystko wykonane z najwyższą elegancją i kunsztem.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 394
Post 2018-07-29, 11:56  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Tynki strukturalne na jednej ścianie są całkiem ok, mam tak w salonie i fajny efekt. Resztę pomalowałem na kremowo duluxem easycare, dzięki temu ściana jest dobrze wyeksponowana a z reszty bez problemu usuwam zabrudzenia. Ogólnie uważam że samymi kolorami ścian można dobrze udekorować pomieszczenie, nie musi być nudno jedna ściana w odważnym kolorze i już.
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-10-28, 19:13  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
My postawiliśmy na sprawdzone techniki - malowanie i tapetowanie. Wszystkim kompleksowo zajęła się firma remontowa z Krakowa http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany/ Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i w terminie.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2019-02-18, 21:02  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
W sieci jest trochę pomysłów, jak wykonać gruntowny remont, ale fachowiec wykona to jednak lepiej. Do kogoś się zgłosić? Z pewnością do doświadczonej ekipy, w W-wie w BFC Home mają sporą wprawę w remontach mieszkań, zwłaszcza większych, na http://bfchome.pl jest do nich kontakt.
izydor

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 37
Post 2019-02-25, 15:55  //  Remont mieszkania, dekoracja ścian Odpowiedz z cytatem
Ozdobą na ścianie będzie zegar. Kwestia wyboru jaki to będzie https://www.homebook.pl/produkty/zegary/opcje-rodzaj-zegar-scienny ale dekoracja plus czasomierz w jednym Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Remont mieszkania, dekoracja ścian Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!