Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne » Rekord świata - 500way Tajlandia

Rekord świata - 500way Tajlandia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Paweł R.

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1
Post 2010-03-10, 11:56  //  Rekord świata - 500way Tajlandia Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich!

W styczniu 2011 roku, w Tajlandii odbędzie się próba pobicia rekordu świata największej formacji – 500way. Wśród zakwalifikowanych skoczków jest pięciu Polaków, w tym Marek „Maras” Nowakowski. Marka Coca Cola Zero objęła programem sponsorskim „Marasa” by ułatwić mu przygotowania do próby.

Rekordowy skok będzie polegać na utworzeniu i utrzymaniu przez kilka sekund ściśle określonej przepisami formacji podczas swobodnego spadania przez pięćset osób, które jednocześnie wyskoczą z samolotów. Jeśli próba się powiedzie będzie to największa formacja, jaka kiedykolwiek powstała. Powodzenie 500way będzie zależeć od odpowiedniego przygotowania skoczków.

Marek Nowakowski ma w swoim dorobku zarówno wielokrotne tytuły Mistrza Polski, rekordy Polski, jak i udane starty w zawodach międzynarodowych. W swojej karierze oddał ponad 4400 skoków. Jest instruktorem spadochronowym, instruktorem AFF (accelerated free fall) oraz tandempilotem (instruktorem skoków tandemowych).

Pozdrawiam,
Paweł R.
agencja Edelman
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2010-12-19, 13:59  //  Rekord świata - 500way Tajlandia Odpowiedz z cytatem
Jak masz jeszcze jakis info o tym to napisz:) Ciekawy temat bo planuje na wakacje swoj pierwszy skok
ari89

Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Post 2012-05-17, 17:31  //  Rekord świata - 500way Tajlandia Odpowiedz z cytatem
Również planuje swój pierwszy skok na wakacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że nie będę musiał wracać na ziemie samolotem i tracił 600 stówek na skoki spadachronowe w tandemie.
kaczkan

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 25
Miasto: Chorzów
Post 2013-07-14, 18:13  //  Rekord świata - 500way Tajlandia Odpowiedz z cytatem
ja mam już swoj pierwszy skok za soba. Emocje nie do opisania, ale na pewno warte powtórzenia Smile
Forum Banzaj.pl » Powietrze - Bungee, Spadochroniarstwo i inne »  Rekord świata - 500way Tajlandia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!