Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Reklamówki kompostowalne

Reklamówki kompostowalne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-11-04, 11:29  //  Reklamówki kompostowalne Odpowiedz z cytatem
Cześć, korzystacie z takich? Sprzedawca pisze, że całkowity rozpad takiej reklamówki trwa 100 dni. Od kiedy to się liczy? Od momentu włożenia jej do odpowiedniego, sprzyjającego rozpadowi, środowiska?
Obawiam się sytuacji, kiedy reklamówki zaczną się rozkładać, zanim wyjmę je w ogóle z opakowania.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-11-04, 11:48  //  Reklamówki kompostowalne Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie w 100 dni od wyprodukowania, ale niekoniecznie muszą być w kompostowniku, żeby się zaczęły sypać. Kilka razy znalazłem w zapasach używanych reklamówek, resztki w proszku. Tylko to może były oxybiodegradowalne.
https://ecoportal.com.pl/reklamowki-biodegradowalne-dla-sklepow/

Na stronie jest kilka podpowiedzi w sprawie ekologicznych reklamówek.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-04-14, 08:06  //  Reklamówki kompostowalne Odpowiedz z cytatem
A mi jest potrzebna folia bąbelkowa i worki bo będę się pakował do przeprowadzki, w reklamówki wszystkiego nie spakuje a część rzeczy muszę też zabezpieczyć przed uszkodzeniem
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2024-01-30, 00:01  //  Reklamówki kompostowalne Odpowiedz z cytatem
Jeśli mowa o opakowaniach to warto wybierać takie które będą nie tylko praktyczne i funkcjonalne ale i przyjazne dla środowiska. Jak szukacie solidnych opakowań na wasze produkty to sprawdźcie czy firma https://yanko.com.pl/ nie będzie mogła ich dla Was przygotować. To producent z ponad 30 letnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Reklamówki kompostowalne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!