Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Reklamowanie swojej firmy w sieci

Reklamowanie swojej firmy w sieci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2023-01-26, 12:10  //  Reklamowanie swojej firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Czy doradzicie jak można skutecznie reklamować swoją firmę w sieci?

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby dostarcia do klientów?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-01-27, 08:41  //  Reklamowanie swojej firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Czym się zajmujesz? Jedno wyjście to pozycjonowanie (ale czekasz na efekty długo, może nawet rok) albo reklama AdWords (wtedy możesz być od razu u góry). Zajmuje się kampaniami AdWords, to mogę doradzić jak napiszesz jaka branża.

Jeśli szukasz namiaru na agencję zajmującą się pozycjonowaniem stron www, polecam od siebie kontakt z firmą:
https://wzrosty.pl/

Mają duże doświadczenie w tego typu działaniach. I powinni podpowiedzieć co będzie miało najlepsze efekty w tym przypadku.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-02-14, 10:51  //  Reklamowanie swojej firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Najlepszą reklamą jest jakość świadczonych usług i zadowoleni klienci Smile Właśnie dlatego tak ważny jest rozwój firmy i pracowników. Jako osoba prowadząca firmę, chcę wyrobić sobie uprawnienia sep katowice, które udało mi się znaleźć na stronie kursy-zawodowe24.pl.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2024-01-22, 20:17  //  Reklamowanie swojej firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Aby móc reklamować firmę w sieci i działać online trzeba zadbać przede wszystkim o stabilne łącze internetowe. Ofertę dla firm jak i dla klientów indywidualnych ma firma telekomunikacyjna z Małopolski https://fiberlink.pl/internet-swiatlowodowy/ . Internet w technologii światłowodowej mogą oferować w prędkości aż do 940Mb/s. Jest to połączenie stabilne, niezawodne, bez zrywania połączenia i bez limitu pobierania danych.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Reklamowanie swojej firmy w sieci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!