Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » rejestratory jazdy

rejestratory jazdy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-09-04, 18:55  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Ktoś z Was posiada? Polecicie coś w przystępnej cenie, fajnie jakby też mógł służyć za kamerkę cofania. Czy ktoś z Was spotkał się ze sprzętem marki xblitz??
Reklamy
Robertos

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 14
Post 2015-09-05, 17:38  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Witaj, ja mam rejestrator Xblitz GO, bardzo mały, podręczny i zgrabny. Przystępna cena w stosunku do jakości. Ja już trochę czasu go mam, jestem zadowolony. Ładny obraz, nawet 10h zapisywałem. Możesz brać. Pozdro.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-09-07, 08:12  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Dzięki, o nim właśnie myślałem też ale chyba w końcu zdecyduję się na rejestrator-xblitz-park-view-lusterko. co sądzicie?
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2015-09-29, 06:59  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
dobry ten Xblitz? Są gdzieś dostępne w sklepach stacjonarnych typu media markt bo chętnie bym pomacał.
Flandon30

Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-29, 23:07  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Widziałem u znajomego model Black Bird w akcji i jest naprawdę świetny, a w media markcie powinien być.
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2015-10-01, 07:32  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Flandon30 napisał: Widziałem u znajomego model Black Bird w akcji i jest naprawdę świetny, a w media markcie powinien być.


myślałem że tylko przez neta można kupić. W takim razie przy najbliższej okazji pomacam sobie
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-10-02, 10:59  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
Kupiłem, bardzo fajny jest, mojej drugiej połówce przydaje się przy parkowaniu Very Happy niby prawko ma kilka lat a ciągle ma z tym problem więc cieszę się, że teraz będzie się pewniej czuła, podoba mi się też to że się kamerka włącza automatycznie gdyby ktoś np. stuknął we mnie na parkingu
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2015-10-19, 08:31  //  rejestratory jazdy Odpowiedz z cytatem
markowCRT napisał: Kupiłem, bardzo fajny jest, mojej drugiej połówce przydaje się przy parkowaniu Very Happy niby prawko ma kilka lat a ciągle ma z tym problem więc cieszę się, że teraz będzie się pewniej czuła, podoba mi się też to że się kamerka włącza automatycznie gdyby ktoś np. stuknął we mnie na parkingu


A czy ten obraz który wyświela się na lusterku jest wyrażny? Jak jego kontrast? Gdy nic się nie wyświetla widać ekran lcd?
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  rejestratory jazdy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!