Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Ratunku! Dlaczego to ja nie moge?

Ratunku! Dlaczego to ja nie moge?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
TomekMakowiecki

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 1
Post 2013-11-07, 12:30  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Jak mam pomóc sobie i mojej dziewczynie? Jakie leki stosować? Jestem załamany bo jestesmy razem od 2 lat ja mam 38 a ona 23 nigdy nie przeszkadzało jej ze jestem starszy, ale od ok 3 tygodni pojawia się u mnie problem. po prostu zanimogłem. Jakie leki stosujecie na impotencje?
Poczytałęm troche na forum i jest jakiś Erekkton i nowy Puchacz ehh po reklamie wole puchacza, ale jakie leki polecacie. Musze działać szybko bo boje sie, ze Klaudia znajdzie sobie innego faceta.
Reklamy
SK502

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 14
Post 2013-11-07, 23:47  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Leki? Człowieku skąd wiesz, z czego to wynika? Od kiedy to pigułki rozwiązują wszystkie problemy? Nigdy jej nie przeszkadzało, że jesteś starszy, a teraz co? Nagle jej zaczęło przeszkadzać? Może potrzebujesz się wyluzować, olać wszystko i się zwyczajnie dobrze bawić. Z resztą dziwny jakiś ten Twój post. Adresu tylko nie podałeś.
TomaszKalski

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 1
Post 2013-11-08, 10:42  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Nie przejmuj się, twój post jest w miare ok no masz problem, ale czy leki pomogą? Może najpierw porozmawiajcie, a pozniej jak ustalicie cos i stwierdzicie, ze wizyta lekarza jest konieczna to wtedy jakies leki, każdy człowiek reaguje inaczej na przyjmowanie leków więc nie ma konkretnej rady mozesz spróbować róznych jak upierasz sie przy puchaczu to próbuj. Ale jak laska Cie zostawi to nie wyrzucaj sobie ze to twoja wina- głupia jest i niedojrzała.
misiak54

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 26
Post 2014-09-24, 09:27  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze - nie jest to impotencja tylko zaburzenia erekcji. Proponuję żebyś przeszedł się do lekarza. Nie wiesz skąd wzięły się Twoje problemy, a przyczyn może być dużo. Ja chodzę na siłownię i codziennie zażywam 2 tabletki suplementu permen king. Problemy zniknęły - wystarczyło wziąć się za siebie, uzupełnić dietę składnikami aktywnymi i poczekać na efekty.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-24, 21:30  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Częstym problemem jest stres, zła dieta czy brak ruchu. Warto zadbać o siebie to powinno pomóc. Oczywiście można w trakcie stosować Permen King to na pewno nie zaszkodzi, a przyspieszy powrót do dawnej kondycji.
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-10-05, 03:08  //  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge? Odpowiedz z cytatem
Wszystko sie zgadza, nie wolno sie zalamywac. trzeba porozmawiac, poszukac rozwiazania a nie od razu biegac do lekarza po leki. Leki nie sa bezpieczne, a ty jestes jeszcze młody i podejrzewam ze problemy u ciebie wynikaja z tempa zycia, ze stresu. propopnuje troche wyluzowac i wzmocnic sie suplementami np permenem. Nie zaszkodzi a na pewno pomoze.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Ratunku! Dlaczego to ja nie moge?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!