Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » ratujmy polska gastronomię!!!!!

ratujmy polska gastronomię!!!!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dickkormor

Post 2021-01-03, 23:55  //  ratujmy polska gastronomię!!!!! Odpowiedz z cytatem
Aby uratować polską gastronomię trzeba także zamknąć Sejmową gastronomię

Dzień dobry

1.1. Posłowie opozycji zajadają się smacznymi i tanimi posiłkami w Sejmowej restauracji, a my możemy obejść się smakiem. Z powodu tego taniego i smacznego jedzenia w sejmowej restauracji oni nam nie uratują gastronomii.

1.2. Zwróćcie Państwo każdy z nas lubi jeść smaczne posiłki. Ja też. Czasami jestem w mieście i lubię sobie zjeść obiad w znajomym pobliskim barze. Kiedy będzie to możliwe?

1.3. Za tanie posiłki w restauracji sejmowej posłowie i senatorzy dali się „kupić” (możliwie, że nieświadomie) i pozwalają Jarosławowi Kaczyńskiemu dorżnąć polską gastronomię.

1.4. Jeśli cała gastronomia jest zamknięta, trzeba natychmiast także zamknąć gastronomię sejmową. Jeśli posłowie na to się nie zgodzą trzeba otworzyć cała gastronomię.

1.5. Przez cały rok gastronomia w Sejmie pracowała, a mimo to nie doszło do zagrożenia epidemiologicznego.

Z wyrazami szacunku
dickkormor
Reklamy
sylwia4012

Post 2022-02-27, 22:31  //  ratujmy polska gastronomię!!!!! Odpowiedz z cytatem
Jeśli już wszystko pójdzie zgodnie z planem, no to trzeba może pomyśleć o jakimś nowym wyposażeniu do gastronomii? Dla mnie najlepszą opcją byłyby po prostu zmywarki gastronomiczne, bo przekonałam się, że działają rewelacyjnie i ułatwiają pracę. Takiego wyposażenia możecie szukać na stronie https://www.lodo.pl/ .
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  ratujmy polska gastronomię!!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura