Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow

Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Growlithe

Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1
Post 2011-05-21, 23:19  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
Witam,
Mam 17 lat jestem chlopakiem i mam taki maly problem z zarostem.
Zarost zaczyna pojawiac sie w okolicach pod okiem mimo ze nie podraznialem tam zarostu to zaczyna sie tam pojawiac i musze go golic bo to brzydko wyglada..

I mam teraz pytanie czy jest jakis sposob na dluzsze wyeliminowanie tego zarostu?


/Jezeli zle forum to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego


Pozdrawiam
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-05-22, 10:46  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
kosmetyczka i trwale usuniecie. nie ma problemu
david565

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 6
Post 2011-07-29, 20:42  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
ale jak to pod okiem? Pod okiem zawsze są malutkie włoski przecież. Jeżeli masz taki problem to lepiej zgłoś się do kosmetyczki i powiedz jaki masz problem.
bark

Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 10
Post 2013-03-02, 15:23  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
Może spróbuj- bardzo ostrożnie depilacji. Dobre kremy polecam
Fliper

Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 33
Post 2013-03-07, 18:43  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
A był już tutaj podobny wątek ostatnio. Depilacja woskiem albo pastą jednorazowo, potem lepiej np. zabieg epil free, wtedy sobie odpuścisz kolejnych porcji bólu, a też Cię to taniej wyniesie niż laser na pewno, zresztą już tu pisałem to ostatnio.
witold232

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 38
Post 2017-09-01, 12:08  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
chłopie idz do specjalistów! Ja najczęściej chodzę do depilove w warszawie, te babki są profesjonalistkami, a poza tym sam proces przebiega prawie ze bezboleśnie
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2023-08-23, 10:08  //  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem czegoś takiego jak zabieg kosmetyczny, femi ma interesujący artykuł na ten temat. Na ich stronie wytłumaczą ci które zabiegi kosmetyczne cieszą się największym wzięciem i dlaczego Smile
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Pytanie od chlopaka : usuniecie wloskow
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!