Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Pytanie do prowadzących własną firmę

Pytanie do prowadzących własną firmę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
janekK

Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 1
Post 2014-08-29, 11:45  //  Pytanie do prowadzących własną firmę Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was ma podpis elektroniczny? firma eurocert ma bardzo dobre opinie i rekomendacje od klientów, mają bardzo profesjonalną obsługę klienta, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś z was korzystał z ich usług. Jakie jest wasze zdanie na temat podpisu elektronicznego?
Reklamy
Adam44

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 4
Post 2014-11-19, 12:30  //  Pytanie do prowadzących własną firmę Odpowiedz z cytatem
Ja bym polecał KiR, chyba najpewniejszy dostawca certyfikatów.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-03-22, 17:32  //  Pytanie do prowadzących własną firmę Odpowiedz z cytatem
Co do własnej firmy to ja chciałam też spytać ale o outsourcing, czy ktoś ma to wprowadzone w swojej firmie? Bo czytam tutaj http://hftsem.com.pl/outsourcing-hr-czyli-o-obsludze-kadr-ktorej-potrzebujesz/ o tym i chyba u mnie to wprowadzę. Nie mam czasu na obsługę kadrową a zajęli by się tym za mnie specjaliści w tej dziedzinie.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Pytanie do prowadzących własną firmę
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!