Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Puszczacie fajerwerki na sylwestra?

Puszczacie fajerwerki na sylwestra?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2018-10-16, 08:03  //  Puszczacie fajerwerki na sylwestra? Odpowiedz z cytatem
Czy puszczacie fajerwerki na sylwestra?

Sam puszczam, jest to mój zwyczaj chociaż czasami boli jak tyle kasy leci w powietrze Very Happy
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-10-16, 10:28  //  Puszczacie fajerwerki na sylwestra? Odpowiedz z cytatem
Wydaj tyle na ile Cię stać. Jesli Cię nie stać to kup sobie jakiś niewielki zestawik czy jakąś petardę. Jesli mozesz mieć więcej kasy to spraw sobie coś porządniejszego. Warto jest zamawiać w sklepach www bo dzięki temu mozna zaoszczedzić sporo kasy.

Zerknij sobie tutaj:
https://www.pirosklep.pl

Ostatnio w sklepie zamawiałem spory zestaw fajerwerków, bo puszczaliśmy na imprezie firmowej
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2018-12-14, 17:29  //  Puszczacie fajerwerki na sylwestra? Odpowiedz z cytatem
Szczerze powiedziawszy, to jakoś nigdy nie byłem fanem tego typu rzeczy. Jest duże ryzyko, że coś pójdzie nie tak i możemy zrobić sobie krzywdę.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-01-17, 11:24  //  Puszczacie fajerwerki na sylwestra? Odpowiedz z cytatem
Szkoda mi puszczać kasę z dymem Smile
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Puszczacie fajerwerki na sylwestra?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!