Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Przyjaciółki

Przyjaciółki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
skrufi

Dołączył: 26 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-26, 22:03  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Witam. Moje pytanie brzmi: czy macie jakieś przyjaciółki? Ale nie takie koleżaneczki z pracy czy szkoły, ale prawdziwe przyjaciółki, o których nie myślicie w sposób zboczony, tylko traktujecie je tak, jak swoich najlepszych kumpli. Według mnie fajnie by było znaleźć taką koleżankę, której można spytać, jak się wygląda, albo spytać, co tam u chłopaka itd.
Co o tym sądzicie?
Reklamy
nkpl

Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 3
Post 2012-04-27, 08:50  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Miałem taką, kumpelę, przyjaciółkę, przez 8 lat przyjaźniliśmy się, wygłupialiśmy się, wyjazdy na piwo, disco, nasze drugie połowy były zazdrosne o naszą przyjaźń, ale my przecież nic nie robiliśmy tylko naprawdę każde z nas wiedziało o sobie tyle samo co my sami o sobie, było to wspaniałe uczucie, mieć kogoś koło siebie nieważne że ma męża i a czy mam narzeczoną, liczymy się tylko my, i nie obchodzi nas zdanie naszych drugich połówek,

Ale nie jest to na długi dystans, u nas trwało to ponad 8 lat, przez tą znajomość, straciłem 3 narzeczone, nie żałuje ich dzisiaj, ona prawie męża, oraz znajomość ta jest bardzo niebezpieczna, po pewnym czasie takie kumple czy kumpele chcą iść do łóżka, w tym przypadku byłem to ja.

Ale seks mówię wam najlepszy seks na świecie to z przyjaciółką, tyle że po tym zdarzeniu nie jesteś już jej przyjacielem.


Dlatego podsumowuje pytanie i moją odpowiedź, nie istnieje przyjaźń miedzy mężczyzną a kobietą, którzy tylko się przyjaźnią po jakimś czasie na pewno któraś ze stron wskoczy do łóżka,



Kiedyś jednak zabić mogłem że da się tak żyć, i że istnieje bezinteresowna przyjaźń, jednak nie odpisuje wszystkim co tam myślą, dawać panowie kto ma jeszcze jakieś przyjaciółki, może sąsiadki przyznajemy się kto jest za tym łapka w górę. Pozdrawiam
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-04-27, 08:59  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Siema Smile

W moim przypadku to nie mozliwe z powodu, ktory sam wymieniłeś. Co do wspólnych zakupów, ploteczek, to nie potrzebna mi do tego jakas wielka przyjazn, wystarczy zwykla kolezanka z pracy, ktora podpowie w czym fajnie sie wyglada w czym nie.

Pozdrawiam
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2012-04-27, 09:12  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Fajnie miec kumpele. Ma to bardzo duzo zalet. Kobietki to czesto stworzenia stadne i kreca sie w grupkach. Wiec jak idziesz z kumpela czy przejaciolka na impreze to jest spora szansa, na poznanie jej blizszych lub dalszych kolezanek Smile Najlepiej jak nasz kolezanka jest atrakcyjna wizualnie bo najczesciej jej kolezanki rowniez daja rade Smile

A tak bardziej serio (choc to powyzej to szczera prawda) to dzieki bliskim, szczerym relacjom sporo mozemy sie dowiedziec o drugiej plci. Mozna tez sporo doradzic w kwestiach damsko-meskich bo nikt nie zna lepiej kobietki, niz druga kobieta i odwrotnie. Jak twoja kolezanke robi w balona facet - zobaczysz to pierwszy.

Oczywiscie jak wczesniej juz bylo powiedziane. Wszystko gra dopoki jest to znajomosc platoniczna. Lozko konczy to chocby nie wiem co.
Ryzykant

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 109
Post 2012-05-28, 10:17  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Kolezanka kumpel, to spoko opcja, ale zazwyczaj konczy sie tak samo Smile Dobra impreza alko i ląduje sie w łózku.
kubapl

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 32
Post 2012-06-11, 10:05  //  Przyjaciółki Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że łóżko między przyjaciółką i przyjacielem, to tylko kwestia czasu. Ja nigdy nie miałem takiej przyjaciółki, choć była jedna koleżanka, o której myślałem w takich kategoriach, ale jak się później okazalo, ona nie szukała przyjaźni, lecz stałego związku. I się skończyło.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Przyjaciółki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!