Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni

Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2019-06-07, 10:23  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
W jaki sposób przygotować samochód do sezonu wiosenno-letniego, tak aby sprawnie działał w nawet podczas tych największych upałów.
Reklamy
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-06-24, 08:11  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
Na pewno auto trzeba sprawdzić w warsztacie, wymienić olej i płyny, zmienić opony. A może nowe auto zamierzacie kupić?
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-06-25, 23:56  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
Wymiana opon przede wszystkim. Dobrze też zadbać o lakier, ostre słońce inaczej może zaszkodzić. Lepiej go dobrze zabezpieczyć.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-08-05, 07:40  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
Latem trzeba auto często myć, bo zaraz widać wszelkie zabrudzenia. Warto też posprzątać samochód w środku. Można to komuś zlecić.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-10-30, 16:52  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
O auto to trzeba cały rok dbać tak we ogóle. Na sezon to wystarczy dobre czyszczenie z pomocą http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/ i wymiana opon oczywiście. Ja się już nauczyłem, że letnie sobie najlepiej zimą kupić. Najtaniej wychodzi. A jak się ma gdzie schować to przecież spokojnie poleżą i poczekają.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-11-03, 16:37  //  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni Odpowiedz z cytatem
Przed urlopem dobrze też zrobić kontrolny przegląd auta by na dłuższej trasie nie zaliczyć awarii i przymusowego postoju. Przydaje się też dobry pakiet ubezpieczenia z NNW który zabezpieczy całą rodzinę. https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/nnw
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Przygotowanie samochodu na sezon wiosenno-letni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!