Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Przybrać na wadze

Przybrać na wadze

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ka90mil

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 2
Post 2011-09-03, 15:29  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Witam

Każdy pisze ze chce być chudy itd a ja własnie chce przytyc znacie jakies sposoby ??
i nie mowcie ze wiecej jesc bo jem moze jakies cwiczenia lub dieta
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-09-03, 22:20  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
jedz pizze, hot dogi, chipsy non stop, przybranie na wadze gwarantowane i szybkie Very Happy
lukkaz

Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1
Post 2011-09-04, 15:02  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Kolega ma chyba problem z za szybką przemianą materii. Sądzę, że jeszcze jest w wieku kiedy intensywnie się rośnie (tak do 18-21 roku życia). Wtedy jedzenie czego się da i w ekstremalnych ilościach nic nie daje w takim przypadku.

Powiem tak, wszystko co zjesz przekłada się w takim przypadku na wzrost a nie na wagę. Dopiero musisz "stanąć wzrostem" by zacząć tyć. Kiedy przestaniesz rosnąć tendencja się odwróci i będziesz przybierał na wadze. Nie jestem ekspertem, ale osoby wysokie i szczupłe z szybką przemianą materii zwykle narzekają na niedowagę, nawet anormalną kilku, kilkunasto kilową. Wtedy jedzenie w trybie podanym przez S.experta nie daje dużych rezultatów. Lekarz z przechodni też ci nie doradzi, stwierdzi tylko ze masz szybką przemianę materii i powie ci ze tak po prostu musi być, zarzuci anegdotą jak to dzieci rosną ;D i na tym gatka sie skończy. Najlepiej skontaktuj sie z fachowcem np. dietetykiem, albo poszukaj po necie sposobów na zwiększenie masy np. fajne przepisy lub diety zwiększające masę ciała. Oparte sa one na zwiększonych ilościach białka i ograniczeniu zbędnych tłuszczy. Polecam np. jajecznicę ryżową. Ćwiczenia siłowe pozwolą ci zwiększyć masę mięśniową - też nie jestem ekspertem, ale nie oczekuj jakiś bardzo dobrych rezultatów, po pierwsze trzeba zwiększyć masę, bez tego wyniki mogą być co najwyżej umiarkowane, ale to też może ci sporo pomóc.

Tak jak pisałem wielokrotnie, nie jest ekspertem ale gdybyś przybliżył nam konkretnie swój problem moze mógłbym coś jeszcze doradzić
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-09-04, 22:25  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
zawsze moze pocwiczyc i jest duzo bialka np. odzywek, wtedy kazdy przybierze na masie nie ma sily zeby nie
ka90mil

Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 2
Post 2011-09-05, 17:16  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
no a co moge dodac wiecej ;/ tak mam 21 lat ale moja waga mi nie odpowia mam 173cm wzrostu a waga 60 kg a jak wiecej jem to z nastepnego dnia juz nie moge bo jestem pelny czytalem kiedys zeby pic duzo piwa a w czasie tego picia cos pozadnego zjesc tylko oczywiscie wszystko z umiarem
Benejdż

Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 4
Post 2011-09-05, 19:38  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
mniej ruchu Smile
odstaw wszelkie sporty, może i drastyczny sposób ale może i zadziała. skoro niektórzy ruszają się po to by nie przybrać na wadze Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-22, 16:01  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Polecam browar + mega duza kolacja po 22 Smile na pewno zadziala
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2012-03-25, 13:20  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Asik napisał: Polecam browar + mega duza kolacja po 22 Smile na pewno zadziala


I za rok bedzie szukal pomocy jak zgubic mięsień piwny Smile
cloonej

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 8
Post 2012-06-11, 10:51  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Stary idź do jakiegoś dietetyka albo niech Ci trener na siłowni czy gdzieś ustali jadłospis, tak najlepiej sobie poradzić Wink moja luba ma ukończony kurs dietetyki, chyba nawet w ap edukacji, wiem, że oni mają dużo tego typu rzeczy i sama mi teraz układa menu - nawet zrzuciłem parę kilo, a o mięśniu piwnym nie ma mowy, ale jak Ty chcesz przytyć to na bank musisz więcej białka pochłaniać.
bongo27

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 9
Post 2012-10-02, 21:57  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Z wiekiem przybędzie ci trochę kilogramów;p a tak serio - więcej białka.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-10-03, 14:42  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
nie wiecej bialka, a wiecej weglowodanow i bialka, z samego bialka nic nie przybedzie Smile
Slayer

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 49
Post 2012-10-26, 13:09  //  Przybrać na wadze Odpowiedz z cytatem
Ostatnio ogladalem jakis program o odchudzaniu i jedzac 1 paczke 100gr chipsow dziennie przez rok przytyjesz okolo 20kg. Mozesz sprawdzic, czy mowili prawde Smile
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Przybrać na wadze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!