Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Przewodowa instalacja do internetu

Przewodowa instalacja do internetu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2022-02-17, 10:04  //  Przewodowa instalacja do internetu Odpowiedz z cytatem
Czy w nowym domu robiliście przewodową instalacje do internetu? Przydaje się, używacie jej czy korzystacie z WiFi?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-02-17, 10:58  //  Przewodowa instalacja do internetu Odpowiedz z cytatem
Moje zdanie jest podzielone ze względu na użytkowników i zapotrzebowanie. Jeżeli ktoś sieć domowa kojarzy z internetem i przeglądaniem stron www oraz poczta e-mail to kabel jest zbędny. Ale jak ktoś już ma jakieś większe wymagania to polecam. U mnie idzie do TV( w celu stabilniejszego łącza)do alarmu/monitoringu(to chyba jasne), do pokoju biurowego (do komputera stacjonarnego i drukarki która jest duża wydajna, tania w eksploatacji i niema wifi) i na piętro(w celu podłączenia drugiego routera w celu zwiększenia zasięgu). To jest mój dom moja instalacja moje pieniądze i nikt nie musi się z tym zgadzać. https://www.napad.pl/1033-wtyki-i-zlacza-rj Zerknij sobie tutaj. W tym miejscu kupisz odpowiednie wtyki i złącza.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Przewodowa instalacja do internetu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!