Forum Banzaj.pl » Hydepark » przekąski dla dziecka do szkoły

przekąski dla dziecka do szkoły

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-11-26, 23:07  //  przekąski dla dziecka do szkoły Odpowiedz z cytatem
co dajeci swoim dzieciom do szkoły? Mój to typ bardzo wybredny i już mi się konczą pomysły co dawać, ulubiiony zestaw kubuś mus, wafle ryżowe, orzechy/pistacje i do picia woda, jakieś inne pomysły?
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2019-12-09, 13:19  //  przekąski dla dziecka do szkoły Odpowiedz z cytatem
Mój młodszy nie wybredny miał fazę na kanapkę z pomidorem i czerwona cebulą a teraz bierze tosty z serem i wędliną Smile A musy kubusia czasami też mu daje, bardzo je lubi.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2020-02-18, 16:51  //  przekąski dla dziecka do szkoły Odpowiedz z cytatem
Temat przekasek jest dosc czesto poruszany w internecie. Niestety na sklepowych polkach jest wiele produktow jakie staraja sie przybrac ich miano, w rzeczywistosci to nie sa zbyt zdrowe dla naszych dzieci. Najgorszy z tego wszystkiego jest chyba cukier poniewaz negatywnie wplywa na zeby oraz powoduje nadwage. Jak popatrze czasami na to jakie zakupy robia rodzice to az za glowe sie lapie. O wiele korzystniej bedzie wprowadzac do diety wieksza ilosc owocow. Dokladniej jest to opisane w tym artykule - https://uwielbiam.pl/artykul/ktore-owoce-sa-najlepsze-na-odchudzanie-przekonaj-sie-co-warto-jesc-i-w-ja Kazdy wyciagnie po lekturze jakies wnioski na przyszlosc.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  przekąski dla dziecka do szkoły
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!