Forum Banzaj.pl » Hydepark » Przedszkole Wołomin

Przedszkole Wołomin

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-08-28, 06:43  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Chcielibyśmy oddać dziecko do przedszkola.Doradzicie gdzie w Wołominie są dobre placówki?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-08-28, 09:05  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Proponuję tęczową krainę. Zwracaliśmy uwagę na wiele rzeczy, ale głównie na to aby jedzenie było wysokiej jakości oraz na to aby było na miejscu sporo zajeć.
Córka bardzo dobrze i szybko się zaaklimatyzowała. Myśleliśmy ,że będzie z tym problem. Jednak podoba jej się w przedszkolu. Lubi chodzić ,,do dzieci" jak sama to określa.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-08-22, 14:13  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Ja wraz z moją żoną wybraliśmy prywatne przedszkole w Mikołowie, które nazywa się Zaczarowany Ogród. Poleciła namto miejsce moja koleżanka, która stwierdziła, że w tym przedszkolu poziom edukacji jest bardzo wysoki. Na dodatek poziom kadry i programu żywieniowego jest bardzo wysoki.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-08-27, 09:36  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Przy okazji zapytaj w nowym przedszkolu, czy ta placówka ubezpiecza dzieci. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i może się zdarzyć że dzieci nie są ubezpieczane. Warto wtedy zadbać . Nie jest droga bo kosztuje tylko 35 zł na rok.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-09-06, 09:11  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Ile tam kosztuje czesne?
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-09-22, 20:40  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
O Mikołowie ktoś wyżej pisał, moje dzieci tam chodzą do przedszkola. A oprócz tego po przedszkolu zapisałam ich na zajęcia z krav magi, do Tribe Squad. Z polecenia, nie wiedziałam w sumie wcześniej, że w ogóle taka sztuka walki jest i że mogą już takie małe dzieci uczęszczać. A sport super, zajęcia prowadzą świetnie w tym klubie i mają podejście do dzieci. Maluchy bardzo szybko łapią.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-11-20, 15:55  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
Ja moje dziecko do przedszkola niedługo będę wysyłać i chyba też wykupię polisę szkolną nnw, tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka czytam w czym może ona się przydać i chyba będzie dobrym rozwiązaniem. Moje dziecko dość często ma urazy i wypadki więc to dla niego coś potrzebnego.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-12-30, 11:47  //  Przedszkole Wołomin Odpowiedz z cytatem
W każdej szkole jest inaczej, u nas od niedawna jest program matświat terapia pedagogiczna nowa era https://swiatprogramow.pl/matswiat-terapia-pedagogiczna-pro.html i powiem szczerze, że dzieciaki chętniej się uczą na zajęciach. Nie spodziewaliśmy się, że aż tak zainteresuje ich ten program.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Przedszkole Wołomin
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!