Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Prowadzenie firmy transportowej

Prowadzenie firmy transportowej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Post 2021-03-29, 14:01  //  Prowadzenie firmy transportowej Odpowiedz z cytatem
Witam, zacząłem się interesować przeniesieniem działalności do Czech. Obecnie firma jest w UK (branża transportowa) jednak niepewność związana z przyszłością tego kraju w UE zmusiła mnie do namysłu co dalej. Czy ma ktoś doświadczenie w ty temacie? Interesuje mnie sp zoo. A może inne Państwo?
Dziękuję za odpowiedzi
Reklamy
fleszyn

Post 2021-03-30, 06:31  //  Prowadzenie firmy transportowej Odpowiedz z cytatem
To tak nie działa - kraj do migracji wybiera się pod konkretne korzyści i możliwość stworzenia substancji a nie na zasadzie „ Czechy albo coś innego”. Tez możemy zrobić spółkę SRO ale to akurat najłatwiejsze.

Dobrze będzie również wprowadzić odpowiedni program do optymalizacji tras:
https://sotipm.pl/optymalizacja-tras-przejazdu

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi.
sylwia4012

Post 2021-04-19, 14:34  //  Prowadzenie firmy transportowej Odpowiedz z cytatem
Jak prowadzisz firmę transportową to po jakimś czasie może być w niej niezbędny audyt. Tutaj https://lowiczanin.info/pl/651_materialy_partnera/285450_w-jaki-sposob-audyt-wewnetrzny-moze-pomoc-w-minimalizowaniu-ryzyka-dzialalnosci-firmy.html możesz poczytać o nim więcej. Takie audyty są wykonywane w coraz większej ilości firm, dają dobre efekty.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Prowadzenie firmy transportowej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja