Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Provident co o tym sądzicie?

Provident co o tym sądzicie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-07-18, 07:31  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Cześc. Jakie macie zdanie na temat providenta. Czy ktoś może z Was bral tam kiedyś pozyczkę? Sam obecnie sie zastanawiam bo mam niewiele kasy a jest mi potrzebna.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-07-18, 12:39  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Sam mam kiepskie doświadczenia z takimi firmami. Na szczęście nie na włąsnej skórze ale sąsiadka brała taki kredyt i wpadła w pętlę kredytową. Teraz ma bardzo duże zadłużenie i szczerze powiedziawszy to raczje sie z tego nie wywynie tak prędko. Najlepiej jest po prostu unikać tego typu zobowiązań. Na temat providenta tak poza tym dużo napisano w sieci. Możesz sobie poczytać opinie osób co sądzą na jego temat.

Jeśli nie masz zdolności kredytowej to moze poproś rodzinę o pożyczkę? Albo zainteresuj się pożyczkami spolecznościowymi? Maja niższe oprocentowanie niż prywatne firmy i jednocześnie latwiej jest tam wziąć pozyczkę niż w banku.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-10-12, 13:46  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem przeciwnikiem takich pożyczek. Wystarczy nauczyć się oszczędzać i nie żyć ponad stan. Jakoś racjonalnie zarządzać pieniędzmi. Można oszczędzać na co dzień taka prawda. Trochę samozaparcia, pokombinowania i nasze finanse zaczną wyglądać lepiej Smile
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-11-23, 06:33  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Jest to jedna z wielu firm udzielających szybkie pożyczki. Nie jest zła, niemniej warto jest porównać sobie ofertę z innymi ponieważ mogą mieć o wiele korzystniejsze oferty. Możesz sobie o tym poczytać na stronie:

http://e-biznes.pl/szukasz-chwilowki-pamietaj-zeby-porownac-oferty/


Jest tutaj artykuł, w którym jest opisane z jakiego powodu warto jest porownywać takie oferty. Sam zawsze staram się sprawdzić oferty wszystkich firm zanim podejmę ostateczną decyzję.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-06-29, 22:34  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Skądkolwiek się pożyczy pieniądze to zawsze trzeba je zwrócić i to z odsetkami. Niektórzy tego nie biorą pod uwagę i zaczynają się problemy. Ewentualnie pozostaje kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Łódź to mozna sobie o tym poczytać
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 134
Post 2022-07-21, 18:35  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Doradca kredytowy może pomóc wyliczyć koszt, takiego zobowiązania. Możesz poszukać ich w sieci, bo teraz prawię każdy ma swoją www np. https://kredytowaaleja.pl/
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-26, 12:13  //  Provident co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jeśli chodzi o pożyczkę, to najrozsądniej jest zdecydować się na wzięcie jej przez stronę monebay. Pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-pod-weksel jest ich oferta dotycząca pożyczki pod weksel. Na stronie można tez znaleźć szczegółowe informacje na temat tych pożyczek.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Provident co o tym sądzicie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!