Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Proszę o opinie - próbował ktoś ?

Proszę o opinie - próbował ktoś ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
superdrwal

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4
Post 2012-01-17, 13:18  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu myślę o małej niespodziance dla mojej kobiety. Mam to szczęście ( albo nieszczęscie Wink ) że moja kobieta jest kompletnie niewyżyta seksualnie. Seks z nią jest rewelacyjny...tylko że to czasem ja zawodze. Ona chciałaby jeden raz po drugim a ja po prostu tak od razu nie daje rady. Myślałem o jakimś specyfiku który by mi w tym pomógł. Nie mam żadnych problemów z erekcją itd. więc prosze nie wysyłajcie mnie od razu do lekarzy Wink Chodzi o jednorazową zabawe. Czy ktoś z was próbował już takie specyfiki i może mi coś polecić?
Reklamy
lodzik

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 25
Post 2012-01-17, 13:37  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
nie wiemc zy to dobry pomysł, wiele facetów ma tak, że od razu po jednym numerku nie da rady po raz drugi więc raczej jej nie przyzwyczajaja jak kocha zrozumie
superdrwal

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4
Post 2012-01-17, 13:45  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
tu nie chodzi o przyzwyczajanie jej Smile oczywiście przyznam się jej że coś łyknąłem Wink to ma być forma zabawy Wink
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-01-17, 16:34  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
levitre mozesz walnac sobie i pare godzin zabawy gwarantowane, ale jak sie przyzwyczaisz to dziala to jak kazdy fajny narkotyk, bedziesz sie juz obawial czy dasz rade potem "bez" tego, wiec bez powodow zawsze bezpieczniej nie probowac
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-01-17, 19:22  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
tez jestem zdania ze nie ma co kombinowac z "pomagaczami", bo pozniej moze byc probelm bez ... ale jak chodzi o jednorazowa akcje to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć milej zabawy Very Happy
superdrwal

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4
Post 2012-01-18, 10:30  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
tak to ma być jednorazowa akcja...raz na jakis czas mozna zaszaleć Wink
superdrwal

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4
Post 2012-01-31, 10:57  //  Proszę o opinie - próbował ktoś ? Odpowiedz z cytatem
No i zażyłem i musze przyznać że jest rewelacyjny Very Happy nie chce przesadzać z takimi wspomagaczami, ale nie żałuje że to zażyłem Wink
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Proszę o opinie - próbował ktoś ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!