Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Prostytutka na pierwszy raz

Prostytutka na pierwszy raz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pepe1026

Post 2012-08-23, 17:31  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Witam panowie, jestem na tym forum świeży więc witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Ponieważ mam już 21 lat i w dalszym ciągu jestem prawiczkiem, stwierdziłem że muszę zmienić to przed końcem wakacji, wszak zaczynam nowy istotny etap w życiu czyli studia. A zatem chciałbym wiedzieć czy na pierwszy raz lepsza będzie dla mnie bardziej doświadczona taka po 30 roku życia czy może młodsza ??

A może jest ktoś ze Szczecina kto mógłby zarekomendować mi jakąś panią, która zaopiekowałaby się mną ?
Reklamy
snajper00

Post 2012-08-23, 21:59  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Poczekaj jak zaczniesz studiować, okazji do "pierwszego razu" nie będzie Ci brakowało, a zrobisz to przynajmniej z normalną dziewczyną, prostytutki zdecydowanie nie polecam
pepe1026

Post 2012-08-23, 22:51  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Niestety ale mi nawet studiowanie nie pomoże, z moim wyglądem i pewnością siebie nie mam najmniejszych szans u "normalnych dziewczyn". Z resztą prostytutka też jest normalna tylko ma specyficzny zawód. Ja decyzję już podjąłem, chciałbym jedynie wiedzieć jaką mam wybrać.
mystic

Post 2012-08-24, 19:30  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Po co Ci tracić pierwszy raz? Co za różnica?

Jeśli już to młoda. Mniejsza szansa, że ma jakąś chorobę, mniej jechana itd. Nie widzę zalet z 30-letniej prostytutki. Na prawdę myślisz, że młodsza prostytutka nie będzie doświadczona? Laughing
darooo

Post 2012-08-27, 08:54  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy to dobry pomysl, aby brac prostytutkę na pierwszy raz, ale jak juz nie masz wyjscia, to bierz mloda i nie oszczedzaj kasy Smile
Matador_pl

Post 2012-08-29, 09:19  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Witam na forum. Młodsza bezie lepsza. Nie chodzi o to,że też nie będzie doświadczona,ale może Ty będziesz się lepiej czuł. Pamiętaj,że to mechaniczny seks,bez uczucia. Coś zupełnie innego.
wyjadacz

Post 2012-09-09, 18:36  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Matador dobrze gada. Dziwka to niej jest dobry pomysł na first time!
Lubimy-To-Robic_com

Post 2012-12-19, 12:30  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Racja,no chyba że lubisz takie nieco starsze i powiesz jej szczerze aby wprowadziła Cię do świata seksu. Niektóre kobiety to naprawdę kręci,wiec możesz próbować.
fleszyn

Post 2017-08-25, 11:04  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Panowie gdzie szukacie tego typu anonsów?
draco

Post 2017-08-28, 05:31  //  Prostytutka na pierwszy raz Odpowiedz z cytatem
Na stronach internetowych. Jest wygodniej. W gazetach jasne,ze jest sporo ogłoszeń jednak w sieci o wiele lepiej możesz ocenić sytuację. Przy anonsach są podane zdjęcia takich kobiet, masz dokładnie opisane ile kosztuje wizyta oraz czego możesz spotkaniu oczekiwać W gazecie niczego nie wiesz poza napisaem: Karolina albo rozgrzana nieznajoma.....
http://adultarea.pl/
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Prostytutka na pierwszy raz
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Te Ata w oficjalnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale High-Tech