Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Prośba o rade

Prośba o rade

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
davamil

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Post 2012-06-16, 08:14  //  Prośba o rade Odpowiedz z cytatem
Witam,
Mam 21 lat ćwiczę na siłowni, jestem wysportowany, nie pale papierosów nie biorę używek jednak nie potrafię się bić. Zostałem niedawno porządnie obity. Mam dziewczynę nie chcę żeby się zdarzyła taka sytuacja, że nie będę w stanie jej obronić. Proszę żebyście mi poradzili co mam zrobić czy zapisać się na jakieś sztuki walki jak tak to co byście poradzili i czy nie jest na to za późno czy trenować w domu. Jestem zdeterminowany. Proszę o poważne odpowiedzi.
Reklamy
Siemowito

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 6
Post 2012-06-16, 14:42  //  Prośba o rade Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie jest za późno, wystarczy poczytać o sztukach walki, może któryś styl przypadnie Ci szczególnie do gustu, żadna sztuka walki nie zrobi z Ciebie idealnego wojownika i tego, że wszystko osłonisz podczas ataku, takie nawyki wyrabiają się latami.
Byku

Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 28
Post 2012-06-17, 17:41  //  Prośba o rade Odpowiedz z cytatem
21 lat i pytasz czy nie jest za późno Smile zapisz sie na cos co Ci sie podoba np boks, karate zawsze czegos sie nauczyc ...
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-06-17, 20:23  //  Prośba o rade Odpowiedz z cytatem
hej,
trenowanie w domu to starta czasu i jeszcze sobie zrobisz krzywde. Jak juz chcesz sie czegos nauczyc to bez trenera i profesjonalnych zajec sie nie obedzie. Ciezko polecic jakis sport jak Cie nie znam, zobacz co masz w poblizu domu i moze akurat bedzie Ci pasowac.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2020-10-31, 23:55  //  Prośba o rade Odpowiedz z cytatem
Odradzam też trenowanie w domu. Nie wiem skąd jesteś, ale polecam https://tribesquad.pl/ . Naprawdę. Sama kravka jest bardzo użytkowa, niestety chyba dane mi było nie raz się przekonać. A też jak trafiasz w ręcę dobrych ludzi, to naprawdę tylko na pozytywne zmiany się szykuj.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Prośba o rade
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!