Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Promocja w Play

Promocja w Play

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
cycu88

Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 5
Post 2015-02-05, 17:25  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Wracałem z pracy do domu autobusem i gimbaza w autobusie wspominała o jakieś promocji w play. Wiecie coś na ten temat??
Reklamy
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-02-05, 18:40  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Nic nie wiem, nic mi nie przychodziło. A mówili coś konkretnie? Może to jakaś stara oferta i dlatego nie kojarze.
MayCry

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 5
Post 2015-02-05, 20:47  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Ej, ja właśnie w tej samej sprawie wszedłem dziś na forum. Myślałem, że jak zawsze wejdę i poczytam, a tu nic. Trzeba się zalogować i samemu zapytać, czy ktoś wie, o co chodzi? W sieci znalazłem już inne fora, na których ktoś pisze, że trzeba wysłać USSD kod na numer *188# i - jak to w Play - odczekać do 24h na włączenie pakietu gwarantującego darmowe rozmowy i smsy. Brzmi niewiarygodnie, ale równie niewiarygodna, wręcz niespotykana przy tego typu sprawach jest liczna osób, które potwierdzają, że to działa. Sam już nie wiem, co o tym myśleć. Czy ktoś na banzaju sprawdził to u siebie?
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-02-05, 20:59  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc podchodzę sceptycznie, ale jak Wam wypali to dajcie znać. Wink
MayCry

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 5
Post 2015-02-05, 21:25  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Tomas napisał: Szczerze mówiąc podchodzę sceptycznie, ale jak Wam wypali to dajcie znać. Wink


Ja podobnie. Jakbyś słyszał, że komuś wypaliło i nie trzeba było po tym chałupy gasić, to daj znać nawet na priw.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 528
Post 2018-08-08, 12:40  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
A jak tam ich internet?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 908
Post 2018-08-08, 13:12  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Powiem Ci, ze całkiem nieźle. Ogolnie możesz sobie o nim poczytac na tej stronie:
https://panwybierak.pl/dostawca/play/16

Jest tutaj opis ich ofert internetu oraz ofert dotyczących telefonii. O ile abonamenty mają takie sobie to oferty na kartę są dobre. Zasięg jest również ok

Polecam jeszcze zastanowić sie nad ofertą Virgin mobile: https://panwybierak.pl/dostawca/virgin-mobile/49 Korzysta z zasięgu Plusa i T mobile oraz ma o wiele lepsze cenowo oferty na internet.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-08-29, 21:43  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
U operatorów sieci komórkowych ciągle są jakieś promocje. Co nie patrzę tak naprawdę na http://mobimapa.pl/ to widzę jakąś korzystną ofertę. Znacie ten portal z newsami z branży operatorów sieci w Polsce? Jak nie to polecam zapoznać się. Jak się przenosi numer, szuka sieci dla siebie by go założyć czy coś nie tak jest z ofertą jaką do tej pory macie i chcecie sprawdzić czy nie będzie u innego operatora lepiej to tam warto sobie zaglądać. Wszystko w jednym miejscu to duży plus. Nie trzeba odwiedzać kilka salonów stacjonarnie.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 365
Post 2020-11-12, 13:12  //  Promocja w Play Odpowiedz z cytatem
Chodzi tutaj o telefony Jeśli tak to niekoniecznie polecam brać drogie abonamenty z telefonami. Na pierwszy rzut oka coś takiego moze sie wydawac opłacalne ale ostatecznie okazuje sie, ze cżłowek wydaje na telefon o wiele wiecej niż jakby wziął tanią ofertę na karte oraz kupił sobie smartfona za gotówkę.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo dobrych premier smartfonów:
https://insidemobile.pl/kiedy-premiera-huawei-nova-8/

Na przykład Huawei Nova 8. Sam zastanawiam się obecnie nad kupieniem sobie modelu.
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Promocja w Play
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!