Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Promocja firmy w sieci

Promocja firmy w sieci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
AndrewTNT

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 2
Post 2015-02-24, 10:59  //  Promocja firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Co z promocją w internecie naszej firmy? Wykorzystujecie narzędzia typu Facebook, Groupon, AdWords, FairSquare? Co o tym sądzicie? Macie w tym jakieś doświadczenia?
Reklamy
ghoul00

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-02, 09:10  //  Promocja firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
AndrewTNT napisał: Co z promocją w internecie naszej firmy? Wykorzystujecie narzędzia typu Facebook, Groupon, AdWords, FairSquare? Co o tym sądzicie? Macie w tym jakieś doświadczenia?


Warto promować się za pośrednictwem sieci. Ja korzystałem już z reklamy AdWords (drogo), Groupona (duża prowizja) i FairSquare (dla mnie to najlepsza opcja).
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-03-25, 13:09  //  Promocja firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś jest rzeczywiście zainteresowany takim tematami to polecam ksiązkę "Chłopcy od Google''a" George Beahm dostępna w Matrasie

bardzo duzo wyjasnia i ukazuje jak Google zrobiło wielki biznes, daje inspirację do dalszych pomysłów i działania, tylko ciekawe jak takie wizje sprawdziłyby się na polskim rynku Smile
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-15, 18:25  //  Promocja firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o promocję w sieci to owszem wykorzystuje zazwyczaj facebooka jeżeli chodzi o tradycyjne promowanie firmy to sprawdzają się także [hostessy roznoszące ulotki z jakimś drobnym rabatem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-03-18, 09:08  //  Promocja firmy w sieci Odpowiedz z cytatem
Skoro już jesteśmy w temacie prowadzenia firmy, to wydaje mi się, że wiele osób chciałoby prowadzić własną firmę, ale nie wie jak się za to zabrać. W internecie można znaleźć wiele ciekawych informacji i artykułów na ten temat, jak np. Ten https://goodproject.pl/blog/pomysl-na-biznes/ . Można w nim znaleźć kilka inspiracji dotyczących prowadzenia własnego biznesu. Myślę, że warto najpierw dowiedzieć się co nieco na ten temat.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Promocja firmy w sieci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!