Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Projektant wnętrz

Projektant wnętrz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2022-12-14, 08:24  //  Projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Na jakim etapie kupowania mieszkania w nowym budownictwie zgłosić się do projektanta wnętrz? Obecnie budynek jest budowany i odbieramy dopiero za rok (można jeszcze wprowadzić jakieś zmiany)>
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-12-14, 09:48  //  Projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem
Warto zgłosić się do architekta wnętrz już teraz. My w takim wypadku przygotowujemy projekt funkcjonalny i na tej podstawie przygotowujemy wytyczne instalacji elektrycznej i wod-kan do zmian lokatorskich. W późniejszym czasie, bliżej oddania mieszkania zaczynamy projekt plastyczny. Jeśli można wejść do mieszkania jeszcze przed oddaniem to super. Robimy inwentaryzację i wizualizacje tworzymy już na sprawdzonych wymiarach lub wizualizacje jeszcze są na projekcie od dewelopera, a korygujemy całość na rysunkach wykonawczych.
Nie wiem czy zdecydowaliście się już na pomoc jakiegoś specajlisty ale polecam to biuro projektowe z Krakowa https://marengo-architektura.com/ Byliśmy bardzo zadowoleni ze stworzonego przez nich projektu.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-20, 23:30  //  Projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem
Kogo polecacie?

__
wymazówki
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2024-03-01, 20:31  //  Projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem
O ile mi wiadomo, wielu projektantów wnętrz wykorzystuje obecnie lamele ścienne drewniane jako element wystroju w swoich projektach. I nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę niezaprzeczalny urok i piękno, jakie te listwy wnoszą do pomieszczenia.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Projektant wnętrz
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!