Forum Banzaj.pl » Hydepark » Projekt mieszkania

Projekt mieszkania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kejszek

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-08, 14:06  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Witam,

mam pytanie, planuję remont mieszkania i chciałem pozyskać jakiś dobry projekt. Znajomy polecił mi firmę zajmującą się aranżacją wnętrz z Kielc. Nigdy nie korzystałem z takich opcji, ale jestem już praktycznie zdecydowany. Jakie macie doświadczenie z tym?
Reklamy
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 14:57  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Jak aranżują mieszkania tak jak wygląda ich strona, to bym był ostrożny Shocked
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-12-21, 13:57  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Jak sam nie masz pomysłu to warto skorzystać z fachowców, Ja mogę podpowiedzieć ci rozwiązanie do łazienki, które mi się spodobało,a mianowicie to bardzo fajny grzejnik z miejscem na powieszenie prania. Bardzo przydatny, wykonany starannie, prosty i można dopasować do niego grzałkę elektryczną, co jak dla mnie jest świetnym rozwiązaniem.

grzejnik.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  8.98 KB
 Odsłon:  4246 raz(y)

grzejnik.jpg

spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2017-02-12, 17:10  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Wiadomo:) jeśli nowe mieszkanie świeżo od dewelopera to zdecydowanie warto by i wnętrze wyglądało
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-08-28, 11:16  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Barzdo waznym elementem jest oczywiscie materac Smile
paolo127

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 20
Post 2017-08-31, 17:06  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
warto korzystać z takiej pomocy jeśli się na tym nie znamy. Mi siostra urządzała wszystko, ja podrzuciłem pomysł, żeby ścianę nad schodami zrobić z ramkami aluminiowymi ładnie wygląda całość.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-02-22, 11:33  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
My niedawno odebraliśmy projekt naszego mieszkania i mamy trochę wyzwań, ponieważ nie wszystkie elementy aranżacji są łatwo dostępne, ale też właśnie na takim oryginalnym projekcie nam zależało. Dostaliśmy nawet fajną podpowiedź, że dywan z projektu możemy znaleźć w sklepie dywanowy24 i tutaj duży kamień z serca, bo się obawialiśmy, że z dywanem będzie najtrudniej.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-08-14, 11:10  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie polecam, jestem zdania że można sobie czegoś odmówić, odłożyć zakup na później, a kasę przeznaczyć na projektanta. Pozwoli to uniknąć wielu błędów, nawet sama wizualizacja robi robotę, rozmieszczenie oświetlenia, itp. Dobry projektant to skarb.

Zerknij sobie również do tego sklepu meblowego
https://meblearkadius.pl/produkt/taboret-do-toaletki-gama-monte-alfa-klick-rossano/

W sklepie w dobrej cenie skompletujesz umeblowanie do mieszkania, mają korzystniejsze promocje niż sklepy stacjonarne.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2022-08-24, 09:17  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz kogoś z polecenia - skorzystaj. Jeśli nie - zastanów się czy warto wydawać pieniądze. Jeśli masz koncepcje w głowie warto przedstawić ją wykonawcy - firmy, które robią meble maja swoich projektantów i robią to w cenie za meble.

Od siebie polecam to studio projektowe wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/

Korzystałem z usług i jestem zadowolony.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-09-22, 13:12  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Popatrz na blogi wnętrzarskie. Tam można znaleźć sporo ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Ja na przykład trafiłam na dekoracyjne panele akustyczne. O takie jak tu https://mebleimaterace.pl/p/panele-dekoracyjno-akustyczne/ . Stylowy i funkcjonalny dodatek, który zdecydowanie się sprawdzi.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-11-30, 10:28  //  Projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Dla osób szukających eleganckich i funkcjonalnych rozwiązań do swoich okien, https://www.roltis.pl/katalog/plisy oferuje szeroki wybór plis. Ich różnorodność wzorów i kolorów może pasować do każdego wnętrza.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Projekt mieszkania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!