Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą

programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
andrjulubon

Post 2015-06-25, 23:07  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś używa tego systemu? Potrzebuję podobny program w mojej firmie
blog.macrologic.pl
Reklamy
Zelek26

Post 2015-07-13, 12:45  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Nie używam, nie muszę, bo od tego mam księgową w firmie zewnętrznej . Polecam to rozwiązanie, bo nie trzeba płacić kolejnej osobie, kupować dla niej drogiego oprogramowania i tak dalej. Same zalety, poza jedną najważniejszą - nie traci się czasu na siedzenie w papierkach.
ravi

Post 2015-07-15, 11:14  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Myślę, że warto zapoznać się z microsoft office 365 pro plus to bardzo pomocny pakiet narzędzi usprawniających szeroko pojętą pracę grupową - taki program zapewnia między innymi poprawę efektywności codziennej pracy operacyjnej w komunikacji z zespołem oraz umożliwia sprawną wymianę informacji i dokumentów.
zaspany57

Post 2015-10-02, 16:16  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Myślę że dobry jest program Faktura Small Business
Znajdziesz w nim wszelkiego rodzaju faktury, możliwość założenia bazy klientów i materiałów.W obsłudze bardzo prosty. A podstawowe wiadomosci masz zawsze pod ręką.
Monster77

Post 2015-10-14, 16:39  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio interesowałem się programami wspomagającymi pracę warsztatów samochodowych. Mój brat ma właśnie taki biznes i coraz wiecej klientów.. Bardzo ułatwia relacje klient- warsztat dzieki temu że bardzo szybko dodaje i edytuje zlecone prace.
Kali

Post 2015-12-15, 12:15  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
To chyba jakieś programy e-commerce, bo nie wiem o jakie inne by mogło chodzić.
spokes

Post 2016-11-17, 11:56  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Są jeszcze systemy kolejkowe, ale to maszyny uławiające zarządzanie klintem. kolejkowicz i kolejki w firmie to wiadomo. A tak rozładujesz i jeszcze czesto pozyszkasz informacje
korner

Post 2017-01-13, 08:39  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś jest właścicielem hotelu to koniecznie powinien postawić na dobre oprogramowanie dla hotelu.
fleszyn

Post 2017-08-25, 12:27  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Sam zastanawiałem się nad internetową księgowością ale trochęobawiałbym się,e nie mialbym się kogo zapytać jakbym miał jakieś problemy
draco

Post 2017-08-26, 10:11  //  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W przypadku księgowości internetowej równiez masz kontakt z doradcą księgowym czy też finansowym. Jesli masz jakieś watpliwości to dzwonisz i wszystko Ci wyjaśniają.Nie jest tak,ze zostawiają Cię sobie samemu. I radź sobie sam....
Poza tym obecnie wiele programów jest skorelowanych z kontem bankowym firmowym. A w takiej sytuacji naprawdę trudno jest się pomylić.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  programy komputerowe wspomagające zarządzanie firmą
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Te Ata w oficjalnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle