Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » program antywirusowy

program antywirusowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-04-11, 12:05  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
Dokładnie nie dość że ustawisz sobie do zabezpieczeń przelewów bankowych to posiada jeszcze wiele innych funkcji . Ostatnio kupiłem w prezencie koledze na imieniny w pakiecie 2+2 , super sprawa masz antywira na cztery urządzenia telefon , tablet , komputer x 2 . Ostatnie testy tylko potwierdziły jego skuteczność , zobacz na stronie producenta .
Reklamy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 07:04  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie darmowy jeśli masz ważne dane. Z reszta jakichkowliek szkoda, ale wiadomo. Ja mam G Data i jestem zadowolony, nie obciąża kompa za bardzo, a wirusy wyłapuje elegancko. Kupowałem w klucz-system jeśli szukasz miesjca, gdzie kupisz legalną wersję w dobrej cenie Smile
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-11-16, 18:17  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
widziałem że jest fajny pakiet 2 internet security i dwa na komorki, nawt z kimś się można zrzucić i zawsze to taniej wyjdzie, a przy płatych antywirusach zawsze można liczyć na pomoc techniczną, dużo lepsze wsparcie niż darmowe
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 11:53  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
Fajnym antywirusem jest także G data. Kupowałem go na klucz-system, bo wolałem mieć pewność, że będzie to oryginalny produkt. jednak te darmowe programy i pirackie wersje nie spisują sie dobrze. lepiej zainwestować w oryginał.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-01-16, 16:39  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
A gdzie można taki klucz kupic? I czy nie prościej jest przez stonę internetową GDaty?
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-01-28, 13:56  //  program antywirusowy Odpowiedz z cytatem
na pewno najbezpieczniej przez ich stronkę albo przez jakiś duży sklep typu euro rtv czy sferis, ma sie pewność że nie będzie jakiejś lipy.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  program antywirusowy Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!