Forum Banzaj.pl » Militaria » Problemy z zakupami.

Problemy z zakupami.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-09-07, 10:14  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: A gdzie w Wawie są dobre sklepy z akcesoriami militarnymi? Muszę kupić jakiś dobry smar do sztucera, poprzedni się skończyl i nawet nie pamietam co to było ;/

postać napisał: a czemu nie w necie?

Jedni wolą w necie, drudzy wolą stacjonarnie. Ja na przykład wolę duzo bardziej w necie, dlatego moim sklepem jest eschron.pl i Ci polecam go bardzo jeśli się zdecydujesz online. Chociaż powiem Ci, że gdzies oni mają chyba sklep stacjonarny, i to chyb a jakoś w centrum. ja nie wiem, bo jestem z totalnej dziury Wink wiec nie mam nawet takich sklepów stacjonarnie
Reklamy
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-09-18, 12:12  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
no wiesz, nie wszyscy są z Wawy...
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2015-09-24, 00:28  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: A gdzie w Wawie są dobre sklepy z akcesoriami militarnymi? Muszę kupić jakiś dobry smar do sztucera, poprzedni się skończyl i nawet nie pamietam co to było ;/

w militaria.pl,
chyba teraz otwieraja kolejny nowy sklep

ryjek napisał:
Jedni wolą w necie, drudzy wolą stacjonarnie.

zalezy co kupuje, jak kolejny raz ten sam produkt, bo poprzednie sie zuzyly, to net jest spoko, jak chce sie wyrwac z domu, to pojde do sklepu

error napisał: Po prostu dzwonisz do sklepu i negocujjesz.

w militaria chyba nie ponegocjujesz, ale i tak maja spoko ceny, i promocje, i jakis klub lojalnosciowy, takze daje rade
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-09-24, 12:51  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: A gdzie w Wawie są dobre sklepy z akcesoriami militarnymi? Muszę kupić jakiś dobry smar do sztucera, poprzedni się skończyl i nawet nie pamietam co to było ;/
nie wiem co ludzie mają do sklepów interneteowych ? łatwi ,szybko bez korków zakupy zrobione
milo00 napisał: w militaria.pl,
chyba teraz otwieraja kolejny nowy sklep
ja jeżdze do wrocka,jezeli już naprawde musze do stacjonarnego

milo00 napisał:
w militaria chyba nie ponegocjujesz, ale i tak maja spoko ceny, i promocje, i jakis klub lojalnosciowy, takze daje rade
punkty lojalnościowe, duzo kupujesz masz dobry rabat,
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-09-27, 09:42  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
rojo napisał: A gdzie w Wawie są dobre sklepy z akcesoriami militarnymi? Muszę kupić jakiś dobry smar do sztucera, poprzedni się skończyl i nawet nie pamietam co to było ;/
rose napisał: nie wiem co ludzie mają do sklepów interneteowych ? łatwi ,szybko bez korków zakupy zrobione
Niby tak ale jak czegoś się nie dotknie wcześ niej a kosztuje sporo kasy to się nie kupi. dla tego stacjonarne sklepy też sa potzrebne.
milo00 napisał: w militaria.pl,
chyba teraz otwieraja kolejny nowy sklep
Sieć sklepów militarii się powoli rozrasta i zapewne nie długo będą we wszystkich dużych miastach. Firma ma klasę i się rozrasta.

milo00 napisał:
w militaria chyba nie ponegocjujesz, ale i tak maja spoko ceny, i promocje, i jakis klub lojalnosciowy, takze daje rade
Ale to już trzeba być stałym bywalcem chyba żeby coś konkretnego na punktach uzyskać.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-10-09, 00:55  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał: Ale to już trzeba być stałym bywalcem chyba żeby coś konkretnego na punktach uzyskać.

zawsze na śrut do wiatrówki jest.

milo00 napisał:
rojo napisał: A gdzie w Wawie są dobre sklepy z akcesoriami militarnymi? Muszę kupić jakiś dobry smar do sztucera, poprzedni się skończyl i nawet nie pamietam co to było ;/

w militaria.pl,
chyba teraz otwieraja kolejny nowy sklep


na Woli chyba.

milo00 napisał:
zalezy co kupuje, jak kolejny raz ten sam produkt, bo poprzednie sie zuzyly, to net jest spoko, jak chce sie wyrwac z domu, to pojde do sklepu

uważam, że o wiele bardziej przemyslane i pewne zakupy robi sie włąśnie w sklepach stacjonarnych.
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-10-16, 13:08  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
zawsze na śrut do wiatrówki jest.

niby nie dużo ale zawsze.

postać napisał:
uważam, że o wiele bardziej przemyslane i pewne zakupy robi sie włąśnie w sklepach stacjonarnych.

Dużo w tym racji przy zakupie nowych rzeczy warto zobaczyć i dodtknąć, przymierzyć. Jak kupujesz wspomniany śrut to niema potrzeby chodzić.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-10-20, 14:56  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał: Niby tak ale jak czegoś się nie dotknie wcześ niej a kosztuje sporo kasy to się nie kupi. dla tego stacjonarne sklepy też sa potzrebne.
zalezy tez co kupujesz, skarpetek nie musiałabym przymierzać ;]
Kimiko napisał:
]Sieć sklepów militarii się powoli rozrasta i zapewne nie długo będą we wszystkich dużych miastach. Firma ma klasę i się rozrasta.
klient jest wygodny , chce wszytsko pod nosem
Kimiko napisał:
Ale to już trzeba być stałym bywalcem chyba żeby coś konkretnego na punktach uzyskać.
nie aż takim bardzo stałym, od cxasu do czasu jak cos kupisz to też zyskasz
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-10-22, 22:31  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
powoli się rozrasta? jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych i to biorąc pod uwagę wszystkie branże...
resor

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 50
Post 2015-10-29, 20:51  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
Kupowanie przez internet ma swoje wady i zalety. Mi na przykład odpowiada to, że mogę towar zawiercić.
Podróżnik85

Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 1
Post 2015-11-06, 22:59  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że jak najbardziej warto kupować militaria w sklepach internetowych. Często wybór jest większy i zachowuje się przynajmniej pewien poziom prywatności. Ja kupowałem w ostatnim czasie te lunety celownicze i nie było żadnych problemów. Sprzęt dotarł w idealnym stanie i w całym komplecie.
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-11-12, 17:15  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
resor napisał: Kupowanie przez internet ma swoje wady i zalety. Mi na przykład odpowiada to, że mogę towar zawiercić.

no to prawda ale to jest akurat skutek tego, że kupujesz "nieznany" towar, że nie masz możliwości sprawdzenia przy zakupie- będąc w sklepi decydujesz się na to co widzisz i sprawdzisz przed zakupem.

Podróżnik85 napisał: Ja myślę, że jak najbardziej warto kupować militaria w sklepach internetowych. Często wybór jest większy i zachowuje się przynajmniej pewien poziom prywatności. Ja kupowałem w ostatnim czasie te lunety celownicze i nie było żadnych problemów. Sprzęt dotarł w idealnym stanie i w całym komplecie.

a ja myślę, że lepiej iść pogadać ze sprzedawcą, samemu zobaczyć i wziąć do ręki to co chce się kupić.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2015-11-16, 13:12  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
moze w innym sklepie sprobuj ? moze byc problem z przegladarką też
Kimiko

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 70
Post 2015-11-17, 00:32  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
no to prawda ale to jest akurat skutek tego, że kupujesz "nieznany" towar, że nie masz możliwości sprawdzenia przy zakupie- będąc w sklepi decydujesz się na to co widzisz i sprawdzisz przed zakupem.
teraz już w każdym sklepie możesz każdy towar zwrócić w ciągu 2 tygodni.

Podróżnik85 napisał: Ja myślę, że jak najbardziej warto kupować militaria w sklepach internetowych. Często wybór jest większy i zachowuje się przynajmniej pewien poziom prywatności. Ja kupowałem w ostatnim czasie te lunety celownicze i nie było żadnych problemów. Sprzęt dotarł w idealnym stanie i w całym komplecie.
A byłeś je na żywo w sklepie wcześniej zobaczyć??
postać napisał:
a ja myślę, że lepiej iść pogadać ze sprzedawcą, samemu zobaczyć i wziąć do ręki to co chce się kupić.
Do tego właśnie jest sklep stacjonarny, a jak się nie namyślisz to z domu już możesz zamówić przez internet
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2015-12-18, 10:45  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
Kimiko napisał:
Podróżnik85 napisał: Ja myślę, że jak najbardziej warto kupować militaria w sklepach internetowych. Często wybór jest większy i zachowuje się przynajmniej pewien poziom prywatności. Ja kupowałem w ostatnim czasie te lunety celownicze i nie było żadnych problemów. Sprzęt dotarł w idealnym stanie i w całym komplecie.
A byłeś je na żywo w sklepie wcześniej zobaczyć??

czy wybó większy...
w takich militaria.pl a to chyba największy taki sklep masz to samo w placówkach i to samo w sklepie internetowym.

Kimiko napisał: teraz już w każdym sklepie możesz każdy towar zwrócić w ciągu 2 tygodni.


co z tego, że można zwócić, ajk jesteś ten czas w plecy. dlatego ważne zakupy robię placówkach, by nie tracić czasu na wysyłki i ewentualne zwroty.
milo00

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 95
Post 2016-01-04, 20:57  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
rose napisał: ja jeżdze do wrocka,jezeli już naprawde musze do stacjonarnego
,

to teraz mozesz juz na bielany wroclawskie jechac, nie musisz do centrum, tam maja drugi sklep

Kimiko napisał: Ale to już trzeba być stałym bywalcem chyba żeby coś konkretnego na punktach uzyskać.

nawet nie,
musisz miec hobby, to i bedziesz stale robil zakupy Smile

postać napisał:
uważam, że o wiele bardziej przemyslane i pewne zakupy robi sie włąśnie w sklepach stacjonarnych.

czy ja wiem,
jak ogladam sobie na www, to sie namysle, przemysle, i wyszukam, w sklepie to czuje presje i nie zawsze wybiore to po co przyszedlem Smile
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2016-01-05, 14:18  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
postać napisał:
czy wybó większy...
w takich militaria.pl a to chyba największy taki sklep masz to samo w placówkach i to samo w sklepie internetowym.
ale największy stacjonarny jest chyba we wrocławiu?
Kimiko napisał: teraz już w każdym sklepie możesz każdy towar zwrócić w ciągu 2 tygodni.
no łaski nie robią. choć niektore perfidne sklepy twerdzą ,że maja swoj wewnętrzy regulamin,i np proponują wymiane na co innego

postać napisał: powoli się rozrasta? jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych i to biorąc pod uwagę wszystkie branże...
najstarszy? o to news , nie wiedziałam
koles6

Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-31, 23:50  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
to chyba najbardziej popularny sklep w mainstreamie, bardzo sprytnie sobie wybrali nazwę, to trzeba przyznać. sam kiedyś robiłem zakupy, nie przypominam sobie problemów, ale osobiście wolę cqb.pl. jak dla mnie mają lepszą ofertę i produkty
menak

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 1
Post 2016-02-27, 19:26  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
koles6 napisał: to chyba najbardziej popularny sklep w mainstreamie, bardzo sprytnie sobie wybrali nazwę, to trzeba przyznać. sam kiedyś robiłem zakupy, nie przypominam sobie problemów, ale osobiście wolę cqb.pl. jak dla mnie mają lepszą ofertę i produkty

no militaria jest ogromne...ale moim zdaniem wyposażenie nie mają jakoś super ekstra, jednak wiele innych i dobrych jakościowo rzeczy można znaleźć w mniejszych sklepach....mniej rozpowszechnionych...i faktycznie patrzyłem na cqb i mają całkiem dobry asortyment!
postać

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 129
Post 2016-03-04, 00:14  //  Problemy z zakupami. Odpowiedz z cytatem
milo00 napisał:
czy ja wiem,
jak ogladam sobie na www, to sie namysle, przemysle, i wyszukam, w sklepie to czuje presje i nie zawsze wybiore to po co przyszedlem Smile

ale nie przymierzysz, nie poczujesz, ie dotkniesz, nie ocenisz organoleptycznie...

rose napisał: najstarszy? o to news , nie wiedziałam

a jaki Ci się kojarzy sklep iternetowy polski, że jest od zawsze?

menak napisał:
no militaria jest ogromne...ale moim zdaniem wyposażenie nie mają jakoś super ekstra, jednak wiele innych i dobrych jakościowo rzeczy można znaleźć w mniejszych sklepach....mniej rozpowszechnionych...

każy szuka swojej perełki, ale prawda jest taka, że prędzej ona jest właśnie w takich militariach niz w małym sklepie gdzieś...
Forum Banzaj.pl » Militaria »  Problemy z zakupami. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!