Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » problemy z trawieniem

problemy z trawieniem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-03-26, 20:59  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
nie wiem czy to już starość czy co ale muszę sobie odmawiać ulubionej pizzy, jak tylko sobie podjem coś wiecej a w weekendy robię sobie cheating sunday i tak cały tydzeń na to czekam a tu problme, bo zaraz mnie wzdyma i jest mi niedobrze, kobieta mnie wysyła do lekarza ale znając mnie to pójdę tam w ostateczności
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-04-24, 10:22  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czemu sie tak bronisz przed lekarzem Wiele osób ma problemy z trawieniem i lekarz może by Ci doradził coś sensownego . Wiele z nich bardzo dobrze wpływa na trawienie. Na przykład:
mięta pieprzowa
imbir lekarski
rozmaryn
mniszek
kminek
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-04-30, 13:36  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem możesz iść na konsultacje, albo po prostu organizm tak reaguje. ja ostatnio zakupiłem sobie blender na galerialucznik.pl i teraz często robię sobie koktajle oczyszczające, bo niestety trzeba trochę zrzucić i zauważyłem, że jak zjem coś cięższego to też czuję się niekomfortowo
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-05-14, 21:15  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
dzięki za porady, w koncu sobie kupiłem cholestil max, byem u lekarza mam zrobić usg brzucha, bo to może być coś z drogami żółciowymi, mam zaleconą lżejszą dietę,staram się ale czasami pizza wygrywa i wtedy żeby lepiej trawić biorę leki, popijam miętę
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2017-05-18, 18:35  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
Swego czasu miałem często problemy tego rodzaju o świetnie sprawdził się u mnie Regulax. Jest to produkt w 100 procentach naturalny, zalecił mi go mój lekarz. Jego skład opiera się o na wyciągu z liści i kwiatów senesu. Poza tym podobnie jak inne produkty marki Krewel Meuselbach jest to produkt w naturalny, w którym nie znajdziemy żadnych chemicznych dodatków.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2017-06-09, 11:43  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
I jak pomógł ten cholestil max? Czasem tego typu problemy, to nie powód do jakiś zmartwień. Niestety, fast food może dobry, ale czasem wystarczy jeden niezbyt świeży składnik i dolegliwości mogą się pojawić. Nie wszyscy, choć częściej chyba panie, dobrze reagują na ciężką kuchnię np. karkówke z grilla. Ziółka sa dobre, ale czasem trzeba poczzekać na efekt.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-06-14, 19:09  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
tak, pomógł, to stanowczo działa. Zabieram na imprezy, nie da się tam uniknąć cięższego jedzeenia, przecież nie wybiorę się z przyjaciólmi na sałatkę, niedługo kilka wesel w rodzinie, grille, będzie jak znalazł
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2017-09-17, 13:02  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
Olejek konopny cbd Pharma jest pomocny w leczeniu dolegliwości trawiennych.Warto wypróbować, bo to naturalny produkt.Stosuje się go w kroplach pod język
Tom88

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 74
Post 2018-06-28, 12:35  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
kirk napisał: Olejek konopny cbd Pharma jest pomocny w leczeniu dolegliwości trawiennych.Warto wypróbować.Stosuje się go w kroplach pod język

Cenę ma bardzo korzystną. Pomaga też zdrowo schudnąć.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-07-25, 11:27  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
U mnie ogromnym problemem z trawieniem był stres. Nie mam pojęcia czemu, ale no od jakiegoś czasu bardzo się stresowałem praktycznie wszystkim, do tego doszły te problemy z trawieniem. Stosowałem takie krople - https://www.aptekagemini.pl/group/rozeniec-gorski i muszę powiedzieć, że jak w krople nie wierze, tak te dały bardzo szybką poprawę i stres zniknął, a zaraz po nim problemy z trawieniem.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-09-23, 22:44  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
zauważyłem u siebie że im starszy jestem tym mniej mogę sobie poszaleć z jedzeniem, jak z kumplami z pracy skoczymy na jakiegoś kebsa to potem aż mnie skręca, brzuch boli męczą wzdęcia, od pewnego czasu ze sobą ulgasim biorę, błyskawicznie rozbija pęcherzyki powietrza
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-05-01, 15:29  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
Czasami te ogólnodostępne leki bez recepty nie działają bo są zbyt słabe. Jeśli masz zdiagnozowany problem, miałeś robioną gastroskopię, to połowa sukcesu. O leki możesz poprosić w serwisie lekarzonline.eu bez wychodzenia z domu.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-02-20, 13:28  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
U mnie takie objawy świadczyły o nietolerancji pokarmowej. Musiałam zrezygnować z produktów spożywczych które powodowały nadwrażliwość i od tego czasu nie mam problemów trawiennych. Zobacz na https://zdrowie.radiozet.pl/medycyna/diagnostyka-medyczna/wodorowy-test-oddechowy-na-nietolerancje-pokarmowa-wyjasnia-gastrolog jak się zdiagnozować w tym kierunku. Takie badanie jest zupełnie bezpieczne, można je wykonać w wielu placówkach medycznych.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-03-23, 22:22  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
Myślę, że musisz mieć na coś nietolerancję jeśli tak się dzieje. Jeśli wyeliminujesz ten produkt z diety to dolegliwości powinny też ustąpić. Przy problemach z zaparciami, biegunkami, wzdęciami pomocne będą probiotyki. Zobaczcie na stronie https://trilac.pl/rodzina-trilac/ jakie można zastosować i jak będą działać.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 340
Post 2023-03-31, 13:11  //  problemy z trawieniem Odpowiedz z cytatem
jeśli masz problem z chorobami to polecam konsultację w tej przychodni online https://med-24.com.pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcB umawiasz się, płacisz i lekarza do ciebie oddzwania albo macie konsultację wideo - dla mnie to najwygodniejsza forma leczenia bo do przychodni mam daleko.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  problemy z trawieniem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!