Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Problem z żylakami

Problem z żylakami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-07-23, 03:41  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Mam dwa żylaki pod kolanem. dziewczyna mi na nie zwracała uwage jakiś czas ale teraz zaczęły trochę boleć. w robocie ciężko wytrzymać po 12 godzin na nogach. co z tym się robi? jakoś sobie na razie nie wyobrażam urlopu nie na wyjazd tylko na operacje
Reklamy
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2019-07-31, 14:09  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Pijawki! Nie hejtujcie, nie dajcie się zwieść obrzydliwości, te małe skurczybyki działają hirudoterapia , na serio. Mogą uratować przed operacją nawet. Warto spróbować.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2019-08-20, 17:15  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Idzie się przede wszystkim do lekarza słuchaj, on musi ocenić czy leki wystarczą czy zabieg się szykuje. Na NFZ zazwyczaj się troszkę czeka jak nie masz zaawansowanych zmian. A jak Cię nogi bolą to tak na już Ci mogę polecić podkolanówki uciskowe z lnem i wiskozą. Mankiet nie uciska, szwy gładkie, nawet dla wrażliwców będzie się wygodnie nosiło. A nogi na 90% będą mniej bolały. I powinieneś się pozbyć obrzęków. Cena niech Cię nie zraża bo uwierz szybko się przekonasz, że warto zapłacić. Druga sprawa podkolanówki są trwałe, będziesz nosić i nosić i nawet się nie zmechacą.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2019-09-11, 18:36  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Góry i spacer po nich jest dobry. Muszisz po prostu zadbać o lepsze krążenie żylne. Jeżeli masz tzw. ciężkie nogi lub ci one puchną to dobra jest maxi3vena z ruszczykiem, która dobrze wpływa na krążenie żylne.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-09-22, 22:42  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Asterix długo to max3vena bierzesz? Częto mnie nogi bolą, dużo jeżdże, w jednej pozycji prawie cały dzień coraz ciężej z tym, myślisz ze to szybko pomoże? Już kombinuje z róznymi matami na siedzenie ale rewelacji nie ma
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-09-28, 18:20  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
To zależy jakie masz problemy z żylakami. U mnie doskwierała mi często bardzo opuchlizna i na nią stosowałem po prostu żel altacet https://www.aptekagemini.pl/altacet-zel-75g.html i dawało to bardzo dobry i szybki efekt. Co do samych żylaków, to polecam wybrać się do lekarza jak najszybciej, to rzecz której nie wolno bagatelizować.
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2019-10-27, 20:48  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry,

Z żylakami warto iść wcześniej do lekarza. Nie można żylaków lekceważyć, bo w żyłach mogą powstać skrzepy groźne dla zdrowia.

Około tygodnia temu kupiłem na poczcie książeczkę na ten temat:Cz.9 „Żylaki Zielona apteka” wydana w 2019 przez Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Handlowe „PRINTEX”. Autorów jest kilku: Między innymi: Andriej Załomlienkow - fototerapeuta; Lidia Diakonowa - farmaceuta, zielarz. Książeczka ta kosztuje 5,90. Prawdopodobnie jest dostępna w salonikach prasowych. Stwierdziłem dostępność jej w niektórych księgarniach internetowych.
W tej książeczce jest dużo ciekawych wiadomości na temat: przyczyn powstawania żylaków, odpowiedniej diety, leczenia ziołami.
Prawdopodobnie na moim blogu niedługo zamieszczę post o tej książeczce.

Z wyrazami szacunku
dickkormor



http://ryszrosz.blogspot.com
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-12-20, 21:00  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Na pewno przy dużym zaawansowaniu problemu to już na pewno trzeba pomysłeć o specjaliście, mi na razie wystarczy maxi3vena, nogi mam dużo lżejsz, nie bolą, żyły się wzmocniły i nawet jak w trasę wielogodzinną autem jad to nie ma tragedii
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2020-04-01, 00:16  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Pijawki absolutnie polecam http://akupunkturapokrywka.pl/hirudoterapia/ . nawet się nie będę rozpisywać. : ) Warto się przekonać po prostu.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 340
Post 2023-08-02, 15:55  //  Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
hej, jeśli potrzebujesz diagnostyki i leczenia chorób naczyniowych, odkryj ofertę na https://klinikaflebologii.pl/zakres-uslug/pracownia-naczyniowa To specjalistyczna pracownia naczyniowa, gdzie znajdziesz kompleksową opiekę nad swoim zdrowiem.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Problem z żylakami
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!