Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Problem z rozliczaniem VAT

Problem z rozliczaniem VAT

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prevc

Dołączył: 25 Lut 2014
Posty: 14
Post 2014-05-26, 04:24  //  Problem z rozliczaniem VAT Odpowiedz z cytatem
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-02-26, 11:49  //  Problem z rozliczaniem VAT Odpowiedz z cytatem
Co roku można zauważyć, że w Polsce wiele osób z zagranicy szuka pracy i czasem bardzo łatwo mogą ją otrzymać. Jeśli ktoś zdecyduje się na zatrudnienie takich osób, to może skorzystać sobie z rozwiązania, jak jest pomoc firmy https://www.abc-leasing.pl/o-czym-nalezy-pamietac-decydujac-sie-na-zatrudnienie-cudzoziemcow/ która zajmuje się obsługą cudzoziemców i załatwia wszystkie sprawy związane z ich dokumentacją.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-07-31, 22:38  //  Problem z rozliczaniem VAT Odpowiedz z cytatem
Najlepiej zatrudnić osoby które się zajmą rozliczaniem VAT, do wystawiania faktur można pobrać programy. Zobaczcie też koniecznie od kiedy jpk vat należy sporządzać, to obowiązek każdego przedsiębiorcy który jest czynnym podatnikiem VAT, niezależnie od wielkości działalności (zarówno mikro, jak i wielkie przedsiębiorstwa).
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 397
Post 2021-08-31, 23:25  //  Problem z rozliczaniem VAT Odpowiedz z cytatem
Ja wiem, że niektórzy mają problemy z wystawieniem faktury na osobę zwolnioną z VAT. Ale to też można skorzystać z programów do wystawiania faktur i tylko zaznaczyć, że chcemy wystawić fakturę bez Vat, instrukcje znajdziecie tu na przykład https://www.mega-tech.com.pl/faktura-a-zwolniony-z-vat/ . Ten program od mega tech najlepszy z dostępnych na rynku. Bardzo prosty w obsłudze.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Problem z rozliczaniem VAT
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!