Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Problem z panną

Problem z panną

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
DJ_Burger

Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 2
Miasto: Warszawa
Post 2012-02-28, 14:00  //  Problem z panną Odpowiedz z cytatem
Witam panów Cool

Słuchajcie mam mały mayday (problem) ze swoją panną. Aktualnie jest w ciąży w 3 miesiącu, i dziś koniecznie chciała się kochać, to co będę jej odmawiać. Słuchajcie no po wszystkim buchnęła jej taka rzeka krwi, że po prostu masakra. Zemdlała, bo ma hemofobie - teraz mnie lekarz wypieprzył ze szpitala i piszę do was.

Ogólnie rzecz biorąc ona jest zdrowa i ja, więc (chyba) nie ma zagrożenia Hivem, ale test dla spokoju zrobię, ale martwię się o dziecko. Lekarze milczą. To moja pierwsza córeczka. Co robić?

Z góry nakreślam że ja na niektórych tematach jak seksuologia, polityka itp. się nie znam - jestem prostym DJ, i moim żywiołem jest muzyka
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-28, 15:33  //  Problem z panną Odpowiedz z cytatem
generalnie seks w ciazy jest dozwolony i nic sie nie dzieje, ale zdarzaja sie wyjatki, krew jest zawsze bardzo zlym objawem niestety...

nie rozumiem jednak zupelnie zdania o hiv i zarazaniu sie o co z tym chodzi

pytania co robic tez nie rozumiem, bo co ty moglbys zrobic skoro jest juz w szpitalu? mozesz czekac i trzymac kciuki
DJ_Burger

Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 2
Miasto: Warszawa
Post 2012-02-28, 16:42  //  Problem z panną Odpowiedz z cytatem
Wiesz, to zawsze syndrom paniki, i pisania "z pierwszej ręki" daje niezrozumiałe wypowiedzi.

Ale wyjaśniając zdania niezrozumiałe - chyba każdy z nas wie, że poprzez kontakt z krwią można się zarazić tym syfem. Co prawda żadne z nas nie jest chore, ale zawsze ta obawa pozostanie.

A lekarze powiedzieli że ma jakieś napady krwotoków wewnętrznych. Niby tu racja że seks w ciąży jest dozwolony itd. ale teraz dzieje się to co usłyszałem. Dziewczyna jest pod kroplówką z krwią i jak spytałem lekarza "Co z dzieckiem" ten spuścił głowę i odszedł
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-29, 00:47  //  Problem z panną Odpowiedz z cytatem
"Co prawda żadne z nas nie jest chore, ale zawsze ta obawa pozostanie. "

piszesz zdania, ktore same sobie zaprzeczaja przez co sa bez sensu, jesli nikt nie jest chory to nie ma powodu do zadnych obaw, poza tym twoja swiadomosc o czymkolwiek jest przerazajaco zerowa - tak samo mozna sie zarazic seksem jak i kontaktem w krwią, niektorzy nawet by dyskutowali czym bardziej

mysle ze forum w internecie jest slabym miejscem na pytanie co robic w porownaniu do szpitala gdzie powinienes miec co robic i kim sie teraz zajac...
lodzik

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 25
Post 2012-03-05, 10:49  //  Problem z panną Odpowiedz z cytatem
a co ma hiv do tego bo nie kumam? i zarazić się nim można nie tylko przez krew ale przez twoją spermę i jej wydzieliny też więc nadal nei kumam
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Problem z panną
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!