Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » problem z napletkiem

problem z napletkiem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magda170325

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 1
Post 2011-07-20, 23:13  //  problem z napletkiem Odpowiedz z cytatem
Witam. Jestem kobietą, lecz potrzebuję waszych, męskich opinii Smile
chodzi o mojego faceta. kiedyś miał stulejkę (napletek nie schodził mu wcale z penisa). po dłuższym okresie ćwiczeń, udało mu się doprowadzić penisa do takiego stanu, że może sam ręką ściągnąć napletek. nigdy nie zdarzyło się tak, żeby napletek sam automatycznie się ściągnął w czasie erekcji. moje pytanie brzmi:czy to jest normalne? czy wymaga konsultacji z urologiem?
po drugie: ten napletek po ściągnięciu, zbiera się tuż za żołędziem i nie wygląda to zbyt estetycznie.. jak go namówić by coś z tym zrobił? Sad
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-07-21, 10:46  //  problem z napletkiem Odpowiedz z cytatem
stulejki nie naprawia sie cwiczeniami, tylko zabiegiem, tydzien przeboleje potem i ma spokoj na reszte zycia

jak namowic? to ty go znasz, jesli nie potrafisz to znaczy ze cos jest z wami nie halo, a jesli on nie chce sie poddac zabiegowi tylko meczyc z klopotem, ktory nie jest zdrowy dla faceta na dluzsza mete, to nie jest zbyt madry
pikot

Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 2
Post 2011-07-23, 23:50  //  problem z napletkiem Odpowiedz z cytatem
Witam! wcale sie nie dziwię że sie biedny męczy, przecież MACHO nie może miec kłopotu - dla niego to pewnie trudna sprawa, fakt, powinnas go moccno wesprzeć Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2011-07-24, 01:10  //  problem z napletkiem Odpowiedz z cytatem
jaka to trudna sprawa i klopot, niektorzy ze stulejka zyja i wspolzyja bez problemu, ale jak u niego przez to ma jakis dyskomfort i ty takze, to nie rozumiem problemu z szybkim zabiegiem i parodniowa opuchlizna w zamian za spokoj na reszte zycia
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-08-27, 04:17  //  problem z napletkiem Odpowiedz z cytatem
Nie ma co czekać w razie stulejki tylko wybrać się na zabieg. To chwila dosłownie a problem mija bezpowrotnie. Po zabiegu dość szybko wszystko się goi, mój mąż miał zalecone Octeniseptem pielęgnować tylko. Po kilku dniach już nie odczuwał żadnych dolegliwości.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  problem z napletkiem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!