Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Problem z erekcją

Problem z erekcją

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
panmirek

Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 10
Post 2015-05-28, 21:15  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
wszyscy w obecnych czasach za czymś gonią... są zestresowani, zmęczeni a to przekłada się również na problemy z potencją.sport, odpowiednia dieta i dobrze dobrany suplement mogą zdziałać cuda
Reklamy
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-06-02, 13:27  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Tutaj masz rację - przyczyn takich problemów jest wiele. Już pisałem w innym temacie - jeśli faktycznie jest problem z utrzymaniem penisa gotowe do działania to spróbujcie pierścieni na penisa. Na kinkywinky jest sensowny poradnik dotyczący kupowania tego - daje radę.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-06-29, 07:58  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Ja miałem problem z erekcją kiedy miałem totalny zapieprz w pracy. Totalnie nie mogłem się potem odprężyć i to spowodowało,że nie domagałem. Dodam,że nie chciałem za bardzo truć się viagrą bo jednak ma swoje skutki niepożądane tak więc postanowiłem poszukać czegoś ziołowego. Padło na tabletki Goman. Efekt bardzo dobry. Już po 1 tabletce mogłem to robić bardzo długo. Penis stanął. Może tabsy nie są takie tanie ale warto jest wypróbować.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-06-29, 08:14  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Gdzie można obecnie zamówić ten środek? Rozumiem,ze tabletki te nie są na receptę? Wielu mężczyzn ( w tym i ja) posiada dużą niechęć do wizyt u lekarza Wink
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-06-30, 06:25  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Na przykład tutaj;
goman-niesamowity-srodek-erekcje

Chociaż zawsze możesz sobie zerknać do innych sklepów czy akurat nie mają ich trochę taniej. Tabsy nie są na receptę ale sa dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc wiesz co bierzesz.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-06-30, 14:12  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Te tabletki trzeba brać przez jakiś czas aby zadziałały? Czy efekt jest juz po 1 tabletce. W sumie nie są takie tanie tak więc chciałbym miec pewność,ze jednak zadziałają.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-01, 18:53  //  Problem z erekcją Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz brac tabletki na erekcje to sprawdź te Z tego co wiem działają na problemy seksualne i sporo facetów je zażywa. Musisz też odkryć jakie podłoże ma Twój problem. Często jest tak, ze wszystko zależy od nastawienia/psychiki.

kamarga100mg_b.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  14.83 KB
 Odsłon:  1602 raz(y)

kamarga100mg_b.jpg

Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Problem z erekcją Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!